Oferta pracy

Kierownik Zakładu Produkcyjnego

Flowair

Flowair

Księdza Ludwika Warneckiego 21A

Opalenie (pow. tczewski)

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie prac podległego personelu,

  • dbanie o wysoką jakość produkcji,

  • monitorowanie realizacji założonego planu produkcyjnego,

  • zapewnienie prawidłowych warunków pracy BHP,

  • raportowanie i analizy wydajności produkcji,

  • motywowanie pracowników do podnoszenia kompetencji i kwalifikacji zawodowych,

  • inicjowanie i wdrażanie usprawnień w procesie produkcyjnym, logistyce zakładowej, layoucie produkcji,

  • nadzór i przegląd sprzętu produkcyjnego,

  • komunikacja z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w branży produkcyjnej na stanowisku Lidera Produkcji lub pokrewnym,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • doświadczenie w pracy z systemem ERP,

  • wiedza z zakresu przepisów prawa pracy i BHP,

  • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne, związane z inżynierią produkcji, mechaniką lub zarządzaniem,

  • znajomość pakietu office,

  • język angielski, na poziomie komunikatywnym,

  • dobra organizacja czasu pracy, wysoko rozwinięte umiejętności rozwiązywania problemów,

To oferujemy

  • wynagrodzenie dostosowane do realizowanych zadań, wypłacane na czas,

  • duża niezależność,

  • elastyczna, stabilna forma zatrudnienia oraz praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • dobra atmosfera pracy w młodym, zgranym zespole,

  • niezbędne narzędzia pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Flowair

Jesteśmy grupą energicznych, ambitnych ludzi, których pasjonuje odkrywanie nowych technologii i tworzenie lepszych rozwiązań. Firma powstała w 2003 roku i parę lat później stała się znanym ekspertem w ekonomicznym ogrzewaniu i wentylacji obiektów średnio i wielko-kubaturowych. We FLOWAIR liczy się każde zdanie i każdy pomysł. Wierzymy, że każdy może wnieść coś wartościowego. Cenimy ludzi, którzy dzielą się swoją kreatywnością i pomysłowością. Właśnie tych cech poszukujemy również u kandydatów – naszych przyszłych pracowników. Jeżeli jesteś osobą ambitną, pełną energii, z inicjatywą, potrafisz pracować zespołowo i chciałbyś być jednym z Nas - zgłoś się!

Przewiń do profilu firmy