Oferta pracy

Kierownik zakładu produkcyjnego

Klient Pracuj.pl

  • Ostrów Wielkopolski

    Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Naszego Klienta - Przedsiębiorstwa z wieloletnim doświadczeniem na rynku w branży obróbki metalu na stanowisko Kierownika zakładu produkcyjnego.

Twój zakres obowiązków

  • Wykształcenie techniczne (preferowane wyższe).

  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.

  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem pracowników.

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległych pracowników.

  • Umiejętność planowania i przewidywania.

  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i organizacyjnych.

  • Samodzielność i systematyczność w działaniu.

  • Otwartość w działaniu i zdolność podejmowania decyzji.

  • Znajomość obsługi komputera.

  • Znajomość rysunku technicznego.

  • Prawo jazdy kat. B.

Wymagania pracodawcy

  • Koordynowanie prac podległego personelu.

  • Organizacja i nadzór procesu produkcyjnego.

  • Dbanie o wysoką jakość produkcji.

  • Określenie wydziałowych planów produkcji.

  • Monitorowanie realizacji założonego planu produkcji.

  • Zapewnienie prawidłowych warunków pracy BHP.

  • Raportowanie i analiza wydajności produkcji.

  • Komunikacja z innymi działami produkcji.

  • Rozwiązywanie bieżących problemów w celu zapewnienia wymaganej wydajności i jakości wyrobów.

  • Dostosowanie bieżących planów produkcji do zmieniających się potrzeb.

  • Zapewnienie ciągłości produkcji oraz terminowej realizacji planu.

  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz.

Pracodawca oferuje

  • Szkolenia, w tym wprowadzające.

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej sytuacji na rynku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Inne dodatki.

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą