Logo Pracuj.pl

Kierownik Zakładu Produkcyjnego

KUPIEC Sp. z o.o.O firmie

  • Paprotnia (pow. koniński), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

KUPIEC Sp. z o.o.

Kupiecka 17

Paprotnia (pow. koniński)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za realizację planu produkcji;
  • Nadzór nad zwiększeniem efektywności poprzez utrzymanie i podnoszenie standardów;
  • Monitoring efektywności pracy działów produkcji
  • Nadzór nad procesem ciągłego doskonalenia i redukcji kosztów;
  • Dbałość o przestrzeganie norm jakościowych obowiązujących w firmie;
  • Nadzór nad bezpiecznym prowadzeniem produkcji i pozostałej działalności zakładu;
  • Wdrażanie rozwiązań technologicznych i organizacyjnych
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów BHP oraz przepisów środowiskowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu zakładem produkcyjnym w branży FMCG WARUNEK KONIECZNY!
  • Doświadczenie we wdrażaniu standardów i procedur, tak samo jak i innowacyjnych rozwiązań
  • w celu poprawy wydajności i redukcji kosztów produkcji;
  • Doświadczenia w formułowaniu planów rozwoju i ustalaniu celów;
  • Bardzo dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz umiejętność delegowania i
  • egzekwowania zadań

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

Aktualne oferty pracodawcy
8/2022

Kierownik Zakładu Produkcyjnego, Kupiecka 17, Paprotnia (pow. koniński)