Oferta pracy

Kierownik Zakładu Produkcyjnego (Plant Manager)

Oshee Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
OSHEE WORLD to jedna z najbardziej innowacyjnych i dynamicznie rozwijających się firm w branży Food & Beverage w Polsce, lider rynkowy w kilku kategoriach zorientowany na dalsze rozszerzanie swojego portfela komplementarnych marek (OSHEE, KINGA PIENIŃSKA, SONKO) tworzących silne filary wzrostu firmy w najbliższych latach.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy
Rozlewnia Wód Kinga Pienińska (Krościenko n/Dunajcem)

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie kilkudziesięcioosobowym zespołem pracowników
  • Odpowiedzialność za realizację planów produkcji i efektywne wykorzystanie zasobów
  • Wdrażanie projektów inwestycyjnych i optymalizacyjnych
  • Udział w tworzeniu strategii zakładu
  • Współpraca z pozostałymi Działami i Zakładami Grupy OSHEE
  • Motywacja i rozwój zespołu
  • Budowanie dobrego wizerunku zakładu w regionie

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 5-letniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym w branży FMCG – warunek konieczny
  • Znajomości branży rozlewniczej (napoje)- będzie to dodatkowym atutem
  • Doświadczenia w zarządzaniu budżetem i inwestycjami
  • Praktycznej znajomości nowoczesnych metod zarządzania produkcją, w tym narzędzi Lean
  • Wysokiego poziomu kompetencji menedżerskich
  • Samodzielności w działaniu i podejmowaniu decyzji
  • Zdolności przywódczych
  • Silnej orientacji na realizację zadań
  • Wysokiego poziomu kompetencji interpersonalnych – komunikacji, nawiązywania relacji

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się i nowoczesnej organizacji,
  • Realizację zadań w ambitnym i nastawionym na sukces zespole,
  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy,
  • Rynkowe warunki wynagrodzenia oraz narzędzia pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez firmę OSHEE Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Ogłoszenie archiwalne