Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik zakładu produkcyjnego

Manpower CoREO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kierownik / Koordynator
Kierownik zakładu produkcyjnegoNumer ref.: KZP/179/KGO

Zadania:

I ETAP - PRZYGOTOWANIE

  • Nadzór na inwestycją, planowanie, projektowanie przepływów materiałowych
  • Nadzór nad przygotowaniem infrastruktury nowego zakładu produkcyjnego

II ETAP - ZARZĄDZANIE

  • Budowanie oraz doskonalenie sprawnego i zgranego zespołu produkcyjnego
  • Realizacja celów procesu produkcyjnego
  • Zapewnienie najwyższej jakości produkowanych wyrobów gotowych poprzez stosowanie i przestrzeganie zasad GMO, HACCP, BRC
  • Przygotowanie oraz analiza kluczowych wskaźników produkcyjnych i biznesowych
  • Współudział w realizacji celów innych procesów np. procesów realizacji zamówień sprzedaży, wdrożeń nowych produktów, wdrożeń nowych inwestycji w obszarze produkcji
  • Proponowanie i wdrażanie działań doskonalących zarówno w obszarze zarządzania, organizacji produkcji jak i w obszarze realizacji zadań produkcyjnych
    Nadzór nad stosowaniem się do przepisów BHP i Ppoż.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, preferowane kierunkowe związane z branżą spożywczą
  • Doświadczenie w zarządzaniu produkcją lub jej częścią
  • Znajomość maszyn z branży przetwórstwa mięsnego stanowi warunek konieczny
  • Doświadczenie w budowaniu zakładu produkcyjnego (greenfield) lub przenoszeniu produkcji lub ustawianiu linii produkcyjnych
  • Znajomość norm, zasad i przepisów obecnych w produkcji spożywczej (GMP, HACCP, BRC, itp.)
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP oraz znajomość procesów z planowania i harmonogramowania w ERP
  • Inicjatywa, samodzielność, zaangażowanie
    Znajomość przepisów BHP i Ppoż.
  • Język angielski - mile widziany

Miejsce pracy: okolice Poznania

Oferta:

  • Greenfield = realny wpływ na funkcjonowanie zakładu produkcyjnego
  • Możliwość zmierzenia się z dużym wyzwaniem - do rekrutacji zapraszamy również osoby, które nie zarządzały jeszcze zakładem produkcyjnym
  • Praca w środowisku, w którym panuje ’gospodarskie’ podejście do biznesu; dalekie od korporacyjnych ram
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne