Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zakładu Produkcyjnego

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • 18.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasz Klient:

    Poszukuje osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Szczecin

    Głównym celem dla tego stanowiska w naszej organizacji jest:  kompleksowe zarządzanie zakładem produkcyjnym

    Opis Stanowiska:

    • Odpowiedzialność za proces produkcyjny i podległych pracowników,
    • Opracowywanie planów produkcyjnych i koordynowanie ich realizacji ze szczególnym uwzględnieniem terminowości i jakości,
    • Ścisła współpraca z Działem Handlowym w zakresie przygotowywania planów produkcyjnych,
    • Bieżące koordynowanie i kontrolowanie przebiegu procesu produkcyjnego w trakcie dnia roboczego, również bezpośrednio na produkcji,
    • Prowadzenie wyrywkowych kontroli nocnych zmian produkcyjnych,
    • Dbałość o bieżącą kontrolę jakości wyrobów, o regularne dokonywanie pomiarów i stałe udoskonalanie procesów,
    • Ścisła współpraca z Działem Utrzymania Ruchu oraz Głównym Technologiem w celu zapewnienia ciągłości i wysokiej jakości produkcji oraz optymalizacji procesów produkcyjnych,
    • Rozliczanie produkcji i podległych pracowników zgodnie z wewnętrznymi normami,
    • Bieżąca kontrola form produkcyjnych, nadzór nad ich ewidencją i obrotem,
    • Nadzorowanie zamówień na zakupy materiałowe i zakupy częsci zamiennych celem zapewnienia ciągłości produkcji,
    • Koordynacja procesu produkcyjnego z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
    • Praktyczna wiedza w zakresie przygotowywania planów produkcyjnych,
    • Doświadczenie w bezpośredniej koordynacji procesów produkcyjnych,
    • Znajomość zagadnień związanych z budową maszyn produkcyjnych,
    • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem i motywowania pracowników,
    • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
    • Duże zaangażowanie w wykonywaną pracę,
    • Samodzielność w działaniu, dobra organizacja czasu pracy,
    • Uczciwość i odpowiedzialność,
    • Rzetelne i terminowe wywiązywanie się z postawionych zadań,
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • pracę w środowisku najnowszych technologii,
    • Stabilne zatrudnienie,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Grupę Pracuj sp. z o.o., działającą jako agencja doradztwa personalnego (Grupa Pracuj, my), danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

    W związku z tym, że poszukujemy pracowników dla naszych klientów (potencjalnych pracodawców), po dokonaniu selekcji aplikacji i uzyskaniu Twojej odrębnej zgody na dalszym etapie rekrutacji, udostępnimy Twoje dane osobowe do określonego potencjalnego pracodawcy. Po przekazaniu Twoich danych osobowych, potencjalny pracodawca stanie się administratorem Twoich danych osobowych i otrzymasz od niego dodatkowe informacje, w jaki sposób on przetwarza Twoje dane osobowe. Twoja zgoda jest dobrowolna i w każdym czasie możesz ją cofnąć, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz pod formularzem aplikacyjnym na dalszym etapie aplikowania.

    Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252