Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zakładu Produkcyjnego

TOM 2 Sp. z o.o.O firmie

  • Pomorska 112, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

TOM 2 Sp. z o.o.

Pomorska 112

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie produkcją oraz zespołem 30 pracowników produkcyjnych

  • odpowiedzialność za realizację planu produkcji, podnoszenie wydajności, jakości produktu oraz za terminowość dostaw

  • optymalne wykorzystanie zasobów ludzkich, maszyn i urządzeń oraz surowców

  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

  • dobór pracowników, motywowanie i rozwój kwalifikacji pracowników

  • współpraca z innymi działami Spółki

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego technicznego z preferencją dla inżynierów produkcji lub inżynierów budownictwa

  • doświadczenie na stanowisku kierownika produkcji lub jako kierownika robót budowlanych

  • kompetencji związanych z organizacją i doskonaleniem procesów produkcyjnych

  • umiejętności kierowania i motywowania pracowników

  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym

  • wszelkie narzędzia pracy i opcję samochodu służbowego

  • możliwość rozwoju działu a także własnego rozwoju zawodowego

  • narzędzia służące motywowaniu pracowników

  • dofinasowanie szkoleń w celu rozwoju kompetencji zawodowych

Grupę TOM tworzy w Polsce 5 spółek. Zajmujemy się pozyskiwaniem surowców wtórnych (złom, metale kolorowe, makulatura, folia, butelki pet, szkło oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny). TOM 2 Sp.z o.o. od ponad 20 lat jest stabilnym partnerem dla budownictwa i firm produkcyjnych w zakresie dostaw stali.

Jesteśmy największym lokalnym producentem zbrojeń budowlanych w regionie. Naszymi klientami są wiodące firmy budowlane realizujące inwestycje budowlane w zakresie drogowym, kubaturowym i przemysłowym. Dostawy realizujemy na budowy w Polsce, w Niemczech oraz w Szwecji.

Produkcja odbywa się na nowoczesnym parku maszynowy w naszym zakładzie w Szczecinie Dąbiu przy ul. Pomorskiej.

Przewiń do profilu firmy