Logo Pracuj.pl

Kierownik Zakładu Produkcyjnego

Libet S.A.O firmie

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Libet S.A.

Olsztyńska 117

Toruń

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad bieżącą produkcją
  • Planowanie i nadzór nad remontami linii technologicznych
  • Zapewnienie sprawnego i efektywnego kosztowo działania podległego zakładu
  • Przygotowanie budżetów kosztowych i inwestycyjnych zarządzanego zakładu produkcyjnego oraz kontrola ich realizacji
  • Dbałość o zapewnienie bezpieczeństwa w podległym zakładzie zgodnie z polityką firmy i we współpracy z osobami odpowiedzialnymi za BHP
  • Organizacja oraz nadzór nad pracą podległego zespołu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w pracy na kierowniczym stanowisku w dziale produkcji
  • Znajomość zasad zarządzania jakością i aspektami środowiskowymi
  • Umiejętność organizowania i planowania produkcji oraz wiedza związana z eksploatacją urządzeń i linii technologicznych
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Doświadczenie w efektywnym kierowaniu ludźmi
  • Zaangażowanie, dyspozycyjność, odpowiedzialność i przedsiębiorczość
  • Zdolności organizacyjne oraz interpersonalne
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość branży oraz produktów

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w ramach organizacji będącej liderem w swojej branży
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny system wynagradzania powiązany z wynikami pracy
  • Możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość skorzystania z kart Multisport

Firma Libet SA, notowana na GPW od 2011 roku, jest polskim producentem kostki brukowej i szerokiej gamy produktów betonowych, które są elementem aranżacji przestrzennej. Do wyrobów tych należą: elementy ogrodzeń, tarasów, fasad oraz architektonicznych form betonowych. Posiadamy 13 Zakładów Produkcyjnych w całej Polsce. Dostępne wyroby i ich kompozycje prezentujemy w ogrodach wystawowych w Łodzi i Libiążu oraz w kilkudziesięciu Autoryzowanych Punktach Sprzedaży. Oprócz elementów betonowych, których produkcją się zajmujemy, oferujemy również rozwiązania uzupełniające, których jesteśmy dystrybutorem, płyty z włoskiego gresu porcelanowego, oświetlenie ogrodowe, narzędzia brukarskie, oraz preparaty chemiczne.

Naszą misją jest kompleksowe kreowanie otoczenia zarówno posesji prywatnych, jak i przestrzeni publicznych, dlatego stawiamy na komplementarne rozwiązania zarówno w zakresie produktów, jak i oferowanych usług.

Kierownik Zakładu Produkcyjnego, Olsztyńska 117, Toruń