Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zakładu Produkcyjnego

Libet S.A.O firmie

  • Olsztyńska 117, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Libet S.A.

Olsztyńska 117

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad bieżącą produkcją

  • Planowanie i nadzór nad remontami linii technologicznych

  • Zapewnienie sprawnego i efektywnego kosztowo działania podległego zakładu

  • Przygotowanie budżetów kosztowych i inwestycyjnych zarządzanego zakładu produkcyjnego oraz kontrola ich realizacji

  • Dbałość o zapewnienie bezpieczeństwa w podległym zakładzie zgodnie z polityką firmy i we współpracy z osobami odpowiedzialnymi za BHP

  • Organizacja oraz nadzór nad pracą podległego zespołu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie w pracy na kierowniczym stanowisku w dziale produkcji

  • Znajomość zasad zarządzania jakością i aspektami środowiskowymi

  • Umiejętność organizowania i planowania produkcji oraz wiedza związana z eksploatacją urządzeń i linii technologicznych

  • Znajomość obsługi komputera (MS Office)

  • Doświadczenie w efektywnym kierowaniu ludźmi

  • Zaangażowanie, dyspozycyjność, odpowiedzialność i przedsiębiorczość

  • Zdolności organizacyjne oraz interpersonalne

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość branży oraz produktów

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w ramach organizacji będącej liderem w swojej branży

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjny system wynagradzania powiązany z wynikami pracy

  • Możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczenia grupowego

  • Możliwość skorzystania z kart Multisport

Libet S.A.

Firma Libet SA, notowana na GPW od 2011 roku, jest polskim producentem kostki brukowej i szerokiej gamy produktów betonowych, które są elementem aranżacji przestrzennej. Do wyrobów tych należą: elementy ogrodzeń, tarasów, fasad oraz architektonicznych form betonowych. Posiadamy 13 Zakładów Produkcyjnych w całej Polsce. Dostępne wyroby i ich kompozycje prezentujemy w ogrodach wystawowych w Łodzi i Libiążu oraz w kilkudziesięciu Autoryzowanych Punktach Sprzedaży. Oprócz elementów betonowych, których produkcją się zajmujemy, oferujemy również rozwiązania uzupełniające, których jesteśmy dystrybutorem, płyty z włoskiego gresu porcelanowego, oświetlenie ogrodowe, narzędzia brukarskie, oraz preparaty chemiczne.

Naszą misją jest kompleksowe kreowanie otoczenia zarówno posesji prywatnych, jak i przestrzeni publicznych, dlatego stawiamy na komplementarne rozwiązania zarówno w zakresie produktów, jak i oferowanych usług.

Przewiń do profilu firmy