Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zakładu Produkcyjnego

Balton Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych w obszarze wydajności, jakości, kosztów, zarządzania personelem

  • Stałe podnoszenie efektywności procesu produkcji oraz wdrażanie nowoczesnych rozwiązań i koncepcji zarządzania produkcją

  • Identyfikacja i rozwiązywanie problemów dotyczących procesu produkcji

  • Opiniowanie i aktywne uczestnictwo w nowych projektach wdrażanych w organizacji

  • Realizacja, monitorowanie i analizowanie wskaźników operacyjnych obszaru produkcji

  • Nadzór nad prawidłową eksploatacją maszyn i urządzeń

  • Prowadzenie prawidłowej gospodarki elektroenergetycznej i wodnokanalizacyjnej w Zakładzie, w tym nadzór nad obsługą urządzeń i sieci instalacji

  • Organizowanie pracy na podległych stanowiskach pracy

  • Przygotowywanie planów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne (min. tytuł inżyniera)

  • Min. 2 letnie Doświadczenie w zarządzaniu procesami produkcyjnymi i zespołami produkcji

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów usprawniających procesy produkcyjne

To oferujemy

Korzyści ze współpracy z nami to m.in. interesująca i pełna wyzwań praca w rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku, atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające Twoim kwalifikacjom i duża samodzielność w działaniu. Oferujemy również benefity z pakietu socjalnego, świadczenia świąteczne, dofinansowanie kolonii dla dzieci, prywatną opiekę medyczną i grupowe ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Balton Sp. z o.o.

Kim jesteśmy?

Wspieramy walkę o zdrowie i życie pacjentów na całym świecie poprzez projektowanie, produkcję i sprzedaż jednorazowego sprzętu medycznego, jak np. stenty wieńcowe.

Balton to polska, rodzinna firma z siedzibą w Warszawie i trzema zakładami produkcyjnymi w Polsce.

Jesteśmy na rynku od ponad 40 lat i z sukcesami konkurujemy z globalnymi liderami branży zarówno w Polsce, jak i 90 krajach świata.

Przewiń do profilu firmy