Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Kierownik Zakładu Produkcyjnego Warszawa-Kawęczyn

Libet S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego i efektywnego kosztowo działania podległego zakładu (Warszawa ul. Chełmżyńska)

  • Dbałość o zapewnienie bezpieczeństwa w podległym zakładzie zgodnie z polityką firmy i we współpracy z osobami odpowiedzialnymi za BHP,

  • Przygotowanie budżetów kosztowych i inwestycyjnych zarządzanego zakładu produkcyjnego oraz kontrola ich realizacji,

  • Nadzór nad bieżącą produkcją,

  • Planowanie i nadzór nad remontami linii technologicznych,

  • Organizacja oraz nadzór nad pracą podległego zespołu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na kierowniczym stanowisku w dziale produkcji,

  • Doświadczenie w efektywnym kierowaniu ludźmi,

  • Zdolności organizacyjne oraz interpersonalne,

  • Wykształcenie/wiedza techniczna,

  • wiedza związana z eksploatacją urządzeń i linii technologicznych,

  • Znajomość obsługi komputera (MS Office),

  • Czynne prawo jazdy kat. B, Zaangażowanie, dyspozycyjność, odpowiedzialność i przedsiębiorczość

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe,

  • Umiejętność organizowania i planowania produkcji,

  • Znajomość zasad zarządzania jakością i aspektami środowiskowymi,

  • Znajomość branży oraz produktów galanterii betonowej.

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w ramach organizacji będącej liderem w branży galanterii betonowej segmentu premium,

  • Możliwość kształcenia zawodowego,

  • Atrakcyjny system wynagradzania powiązany z wynikami pracy,

  • Możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczenia grupowego,

  • Możliwość skorzystania z karty Multisport,

  • Samochód służbowy.

Libet S.A.

Firma Libet SA, notowana na GPW od 2011 roku, jest polskim producentem kostki brukowej i szerokiej gamy produktów betonowych, które są elementem aranżacji przestrzennej. Do wyrobów tych należą: elementy ogrodzeń, tarasów, fasad oraz architektonicznych form betonowych. Posiadamy 9 Zakładów Produkcyjnych w całej Polsce. Oprócz elementów betonowych, których produkcją się zajmujemy, oferujemy również rozwiązania uzupełniające, których jesteśmy dystrybutorem, płyty z włoskiego gresu porcelanowego, oświetlenie ogrodowe, narzędzia brukarskie, oraz preparaty chemiczne.

Naszą misją jest kompleksowe kreowanie otoczenia zarówno posesji prywatnych, jak i przestrzeni publicznych, dlatego stawiamy na komplementarne rozwiązania zarówno w zakresie produktów, jak i oferowanych usług.

Przewiń do profilu firmy