Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zakładu Produkcyjnego

EA EWA ADAMSKAO firmie

  • Wędkowy (pow. tczewski)

    Wędkowy (pow. tczewski), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • bieżące prowadzenie zakładu produkcyjnego,

  • przygotowywanie planów produkcyjnych i nadzór nad ich prawidłową realizacją,

  • wdrażanie odpowiednich rozwiązań dot. zarządzania produkcją.

  • przestrzeganie założeń budżetowych,

  • zarządzanie i nadzór nad pracą podległego personelu,

  • współpraca z działami firmy celem zwiększania efektywności i podnoszenia zysków firmy,

  • wprowadzanie działań mających na celu rozwój firmy,

  • współpraca z dostawcami surowców wykorzystywanych przy produkcji.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku dyrektora/kierownika zakładu w firmie produkcyjnej lub w dziale produkcji, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży stolarki okiennej,

  • doskonała znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem zakładem produkcyjnym,

  • umiejętność organizowania i planowania produkcji,

  • znajomość zasad zarządzania podległym personelem,

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • znajomość zasad zarządzania jakością,

  • zdolności organizacyjne,

  • inicjatywa i przedsiębiorczość.

To oferujemy

  • umowę o pracę (jesteśmy otwarci także na możliwość innych form współpracy

  • możliwość zdobycia cennej wiedzy oraz doświadczeń,

  • korzystne grupowe ubezpieczenie na życie,

  • paczki świąteczne dla dzieci i pracowników,

  • bony podarunkowe, prezenty urodzinowe,

  • spotkania integracyjne.

EA EWA ADAMSKA

Dla naszego Klienta, firmy w 100% z polskim kapitałem działającej w branży budowlanej oszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem wyzwania na stanowisku:

Przewiń do profilu firmy

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami