Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik zakładu produkcyjnego

Laborell Sp. z o.o. Sp. K.

  • Wola Batorska (pow. wielicki)

    Wola Batorska (pow. wielicki), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad harmonogramem produkcji

  • Płynna kontrola realizacji zleceń produkcyjnych

  • Komunikacja między działem handlowym a produkcja

  • Nadzór nad rozliczaniem produkcji

  • Nadzór nad praca zakupowca

  • Nadzór nad płynną realizacją produkcji

  • Raportowanie do zarządu

  • Nadzór nad pracą magazynów

  • Współpraca z działem handlowym i RND

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • język angielski (min. komunikatywny),

  • samodzielne planowanie pracy,

  • uczciwość, odpowiedzialność i punktualność,

  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,

  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (warunek konieczny).

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • szansę na rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • dużą samodzielność działania,

  • praca w miłej atmosferze,

  • możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji.

O nas

Laborell jesteśmy firmą zajmującą się produkcją kontraktową suplementów diety i wyrobów medycznych. Naszym celem jest tworzenie produktów idealnych, dlatego zwracamy uwagę na każdy najmniejszy drobiazg. Nieustannie szukamy nowych rozwiązań, studiujemy naukowe opracowania i analizujemy wyniki badań aby sprostać wszystkim oczekiwaniom klientów.

Naszą firmę tworzą ludzie z pasją. To właśnie dzięki naszym pracownikom nieustannie się rozwijamy i osiągamy sukcesy. Cenimy sobie swobodną atmosferę, zaangażowanie i uczciwość. Szukamy osoby komunikatywnej, zaangażowanej, terminowej, ambitnej , która do powierzonych zadań podejdzie z pasją.