Oferta pracy

Kierownik zakładu produkcyjno-montażowego

Syzan MetalO firmie

Syzan Metal

Krzemieniecka 2

Łódź

Firma Syzan Metal Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • organizacja, zarządzanie procesem produkcyjnym i pracą produkcji
  • zapewnienie ciągłości produkcji oraz realizacji bieżących planów produkcyjnych, z uwzględnieniem nadzorowania czasu pracy, terminowości i jakości produkcji
  • planowanie i kontrolowanie pracy podległych pracowników
  • nadzór nad rozliczeniem procesu produkcji pod względem czasu produkcji, zużycia materiałów oraz wielkości ewentualnych strat
  • nadzór i wsparcie w zakresie funkcjonowania działu technologicznego i działu utrzymania ruchu
  • optymalizacja procesów produkcji i wdrażanie narzędzi usprawniania produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku najchętniej w firmie produkcyjnej,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy podległego zespołu
  • umiejętność analizowania problemów i szybkiego podejmowania decyzji
  • wiedza z zakresu nowoczesnych metod zarządzania zespołami produkcji oraz narzędzi usprawniania procesów
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • znajomość podstaw prawa pracy oraz przepisów BHP
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • stabilne zatrudnienie w firmie
  • dużą samodzielność w działaniu
  • adekwatne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy: laptop i telefon
  • możliwość ciągłego rozwoju
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole

Prześlij nam swoje CV z nagłówkiem: Kierownik zakładu produkcyjno-montażowego

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu użycia ich w procesie rekrutacji, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy