Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zakładu Recyklingu

PAPC Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie dostaw zużytych aluminiowych puszek po napojach zapewniających płynną pracę zakładu,

  • nadzór pracowników zakładu,

  • negocjowanie cen zakupu zużytych aluminiowych puszek po napojach,

  • sporządzanie i kontrola dokumentów magazynowych i kasowych,

  • kontrola merytoryczno-formalna oryginałów faktur dotyczących zakupionych materiałów i towarów,

  • dbanie o stan techniczny urządzeń oraz organizowanie ich napraw i przeglądów,

  • reprezentowanie Spółki wobec władz lokalnych (państwowych i samorządowych).

Nasze wymagania

  • umiejętność zarządzania grupą pracowników - warunek konieczny,

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • samodzielność,

  • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny (delegacje),

  • mile widziane doświadczenie w branży gospodarki odpadami (obrót złomem),

  • obsługa komputera i urządzeń biurowych.

To oferujemy

  • umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • elastyczny czas pracy,

  • dodatek paliwowy (ryczałt samochodowy),

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • atrakcyjny system premiowania,

  • udział w spotkaniach integracyjnych,

  • pakiet medyczny finansowany przez pracodawcę,

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,

  • PPK,

  • bony pieniężne i paczki świąteczne,

  • niezbędne narzędzia do pracy, w tym komputer oraz telefon służbowy,

  • stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

O nas

Recykling aluminiowych puszek po napojach.