Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1212 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zakładu

  • śląskie
  • Kierownik
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Instanta Sp. z o.o., międzynarodowy producent kawy rozpuszczalnej poszukuje osoby na stanowisko:

    Kierownik Zakładu (za granicą)

    Zakres obowiązków:

    • Kierowanie zagranicznym zakładem produkcyjnym sektora spożywczego
    • Nadzór i odpowiedzialność za wszystkie działy zagranicznej placówki: utrzymanie ruchu, produkcja, magazyn, logistyka, dział kontroli jakości

    Wymagania:

    • Dyspozycyjność – gotowość do wyjazdu na zagraniczny kontrakt (2-3 lat)
    • Co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe jako lider/ brygadzista / kierownik produkcji / kierownik działu technicznego (mile widziane: w branży spożywczej/FMCG/Automotive)
    • Wykształcenie wyższe (preferowane: o profilu technicznym)
    • Umiejętność kierowania zespołem, samodzielność, umiejętność radzenia sobie ze stresem, determinacja w dążeniu do celu, odpowiedzialność, umiejętność motywowania i słuchania podległych pracowników, opanowanie
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Mile widziana znajomość języka hiszpańskiego

    Oferujemy:

    • bardzo ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • możliwość kierowania rozwojem zagranicznego zakładu produkcyjnego
    • wszelkie narzędzia niezbędne do pracy
    • pomoc w relokacji i adaptacji
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zakresu obowiązków

    Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swoich aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

     Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.