Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zakładu Złomowego

Precision HR Sp. z o.o.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 11 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej z licznymi lokalizacjami na terenie kraju szukamy kandydata na stanowisko:

Kierownik Zakładu Złomowego / Koordynator Pracy Zakładu

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy w zakładzie złomowym

  • Nadzorowanie i koordynowanie działań związanych z procesem przyjęcia, przerobu oraz wysyłki złomu (własna flota samochodowa, własny park maszynowy, usługi zewnętrzne)

  • Nadzór nad jakością złomu w zakładzie

  • Kontrola i nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, p.poż, ochrony środowiska i prawa pracy

  • Odpowiedzialność za prawidłowy stan techniczny maszyn oraz innych środków trwałych

  • Przestrzeganie procedur wewnętrznych

  • Koordynacja zaopatrzenia zakładu w potrzebne materiały do produkcji

  • W pierwszych tygodniach pracy gwarantujemy szkolenie wprowadzające w jednym z zakładów złomowych firmy (może się to wiązać z delegacją na ten czas)

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 5 lat

  • Znajomość branży przerobu złomu, procesu przerobu i norm złomowych

  • Znajomość ustawy o odpadach, zagadnień BDO, KPO

  • Znajomość zagadnień związanych z transportem samochodowym

  • Wykształcenia wyższe (preferowane techniczne)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office szczególnie aplikacje Excel i Word

  • Umiejętności interpersonalne, zdolności negocjacyjne

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Umiejętność podejmowania decyzji i analitycznego myślenia

  • Dyspozycyjność, samodzielność, sumienność

Mile widziane

  • Znajomość systemu klasy ERP

  • Kompetencje kierownicze

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od kompetencji i doświadczenia + premia

  • Samochód służbowy, laptop, telefon

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Szkolenia

  • Dofinansowanie do wypoczynku i inne benefity

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • dofinansowanie wypoczynku

Precision HR to nastawiona na ciągły rozwój Agencja Rekrutacyjna. Od 2010 roku wspieramy firmy z różnych branż w projektach rekrutacyjnych z wykorzystaniem aktywnych form poszukiwań pracowników na wymagające stanowiska specjalistyczne i menedżerskie oraz projektach doradczych m.in. z obszaru talent acquisition. Jesteśmy grupą profesjonalistów, ludzi o otwartych umysłach i nastawionych na jeden cel, jakim jest rozwój kompetencji w obszarze rekrutacji.

Przewiń do profilu firmy
Tak się pracuje u pracodawcy