Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zakupów – Menedżer Negocjacji

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 23.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Przedstawiciel światowych producentów aparatury naukowej, odczynników
    i sprzętu laboratoryjnego zatrudni na stanowisku:

    Miejsce pracy: Łódź

    Zadania na pełnionym stanowisku:

    • Osiąganie celów biznesowych
    • Budowanie relacji z dostawcami, negocjacje i zawieranie umów
    • Tworzenie standardów i procedur oraz monitorowanie całokształtu spraw zw. z zakupami
    • Zarządzanie ludźmi, analizy i raportowanie

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Umiejętność zarządzania zespołem i motywowania
    • Umiejętność negocjowania kontraktów, komunikatywność i analityczne myślenie
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Solidność, dokładność, sumienność
    • Dobra organizacja pracy własnej
    • Dobra znajomość pakietu MS Office i obsługi urządzeń biurowych
    • Rozumienie celów firmy

    Oferujemy:

    • Możliwość doskonalenia kompetencji
    • Samodzielność w działaniu
    • Umowę o pracę, jak zawsze od ca 30 lat
    • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
    • Dobrą atmosferę współpracy

    Praca dla ambitnych! Dołącz do nas!

    Aplikacje zawierające list motywacyjny i CV prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

    Więcej informacji o firmie: www.witko.com.pl

    Prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych ”