Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zakupów

Firma ANDRZEJ TALIK P P U H AT PLAST

Targowa 27

Milówka (pow. żywiecki)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego firmy poprzez koordynację i realizację procesu zakupów materiałowych zgodnie z procedurami i wytycznymi

  • zarządzanie procesem wyboru dostawców

  • prowadzenie negocjacji handlowych oraz wybór najbardziej optymalnych źródeł zaopatrzenia

  • oferowanie, zamawianie i nadzór nad terminowością dostaw materiałów do produkcji bezpośredniej i pośredniej

  • standaryzacja i realizacja procesów zakupowych

  • poszukiwanie i pozyskiwanie nowych dostawców

  • ścisła współpraca z poszczególnymi działami w celu optymalizacji stanów magazynowych materiałów

  • podejmowanie inicjatyw mających na celu obniżenie kosztów zakupów

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w dziale zakupów lub zaopatrzenia na kierowniczym stanowisku

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • świadomość kosztowa, umiejętności zarządzania budżetem

  • znajomość systemów klasy ERP,

  • zdolności analityczne, umiejętność pracy z arkuszem Excel,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace;

  • Praca w młodym i dynamicznym zespole;

  • Atrakcyjny system premiowy;

  • Przyjazne środowisko i atmosferę pracy

Firma AT-Plast jest producentem części z technicznych tworzyw sztucznych. Prowadzimy działalność na rynku motoryzacyjnym i AGD. Współpracujemy z największymi, światowymi producentami oraz ich globalnymi dostawcami

Przewiń do profilu firmy