Kierownik Zakupów

Decora S.A.O firmie

  • Środa Wielkopolska

    Środa Wielkopolska, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 9 dni
    do: 04 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • planowanie strategii zakupowej (zapewnianie źródeł zaopatrzenia materiałów i towarów handlowych, dobór i dywersyfikacja dostawców) oraz skuteczną realizację

  • optymalizację procesów zakupowych

  • analizę oraz dobór dostawców na rynku krajowym i zagranicznym, wyszukiwanie nowych dostawców oraz negocjowanie warunków handlowych

  • przygotowywanie i rozpatrywanie zapytań ofertowych

  • współpracę z dostawcami oraz innymi działam firmy – szczególnie z działem technologii, badań i rozwoju, działem zarządzania produktem, działem planowania i zarządzania zapasami oraz działem zarządzania jakością

  • przygotowywanie budżetów zakupowych, raportów i analiz

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowanie studia kierunkowe)

  • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w dziale zakupów firmy produkcyjnej (sourcing) na stanowisku kierowniczym

  • znajomość systemu SAP oraz biegłość w posługiwaniu się MS Excel.

  • umiejętności analityczne

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów

  • umiejętności negocjacyjne oraz budowania i utrzymywania odpowiednich relacji z dostawcami

To oferujemy

  • Ciekawą oraz pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz nastawienie na długofalową współpracę

  • Perspektywę rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Liczne kursy i szkolenia w tym kursy językowe

  • Prywatną opiekę medyczna finansowana przez pracodawcę oraz kartę multisport

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia grupowego

  • Dofinansowanie choinkowe

Decora S.A.

Decora S.A. - WE ARE THE FLOOR EXPERTS!

Jesteśmy europejskim liderem w produkcji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań podłogowych. W naszej ofercie znajdują się panele winylowe FULL RIGID, wyprodukowane w oparciu o autorską technologię rdzenia mineralnego HD MINERAL CORE. Decora S.A. to także Europejski Lider w produkcji akcesoriów podłogowych. Jako jedyna firma w Europie możemy zaoferować kompletny system akcesoriów podłogowych (podkład-listwa-profil) z własnej produkcji. Wśród podkładów, jako jedna z dwóch firm na świecie, produkujemy najbardziej zaawansowane technologicznie poliuretanowo podkłady podłogowe (PUM)

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje