Ta oferta pracy jest nieaktualna od 100 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zaopatrzenia Inwestycji Budowlanych

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 2018-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IPK Sp. z o.o., firma należąca do Praxi Alliance - międzynarodowej sieci zrzeszającej renomowane firmy rekrutacyjne, specjalizuje się w rekrutacjach kadry zarządzającej, managerskiej i specjalistycznej.

    Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, z blisko 15 - letnim doświadczeniem w zakresie budownictwa mieszkaniowego. Nasze sukcesy zawdzięczamy profesjonalnemu zespołowi ludzi, dzięki którym jesteśmy wiarygodnym partnerem w branży.

    Nr ref.: KZI/Styczeń/18
    Miejsce pracy: Poznań i okolice

    Zadania:

    • Zarządzanie Działem Zaopatrzenia Inwestycji,
    • Koordynowanie i organizowanie procesu zakupów materiałów budowlanych na potrzeby realizowanych inwestycji,
    • Pozyskiwanie ofert na materiały budowlane,
    • Dobór i organizowanie współpracy z dostawcami,
    • Prowadzenie negocjacji warunków umów z dostawcami,
    • Monitorowanie rynku materiałów budowlanych,
    • Podtrzymywanie kontaktów biznesowych z najważniejszymi dostawcami firmy.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe o profilu – budownictwo lub logistyka,
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku poparte sukcesami,
    • Bardzo dobra znajomość rynku materiałów budowlanych,
    • Bardzo dobra znajomość procesu budowlanego,
    • Umiejętność pracy z dokumentacją projektową,
    • Doświadczenie w skutecznym zarządzaniu podległym zespołem,
    • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne,
    • Samodzielność w działaniu oraz zdolności organizacyjne,
    • Prawo jazdy kategorii B i gotowość do wyjazdów służbowych.

    Oferujemy:

    • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
    • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
    • Niezbędne narzędzia do pracy.
    Kandydatów prosimy o przesyłanie dokumentów (życiorys, list motywacyjny) klikając:
    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest IPK Sp. z o.o. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    opisopisopis