Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1230 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zaopatrzenia

  • małopolskie
  • Kierownik
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Arche Consulting koncentrujemy się na połączeniu innowacyjnego podejścia do realizacji projektów rekrutacyjnych oraz profesjonalnego kontaktu z Klientami i Kandydatami. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

    Dla naszego Klienta, renomowanej firmy produkcyjnej,  poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

    Nr ref.: KZ/MZ

    Opis stanowiska:

    • zarządzanie i rozwijanie podległego zespołu,
    • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z dostawcami,
    • analizę zapotrzebowania na surowce,
    • zarządzanie stanami minimalnymi i rotacją surowców,
    • zapewnienie dostępności materiałów do produkcji,
    • dbanie o poprawność merytoryczną dokumentów zakupowych,
    • nadzór nad procedurami zakupowymi i inwentaryzacyjnymi.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu logistyki,
    • minimum dwuletnie doświadczenie w kierowaniu działem zaopatrzenia (ewentualnie nadzór nad realizowaniem projektów w tym obszarze), preferowane w branży produkcyjnej,
    • umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne,
    • biegła znajomość obsługi MS OFFICE (szczególnie MS Excel),
    • znajomość zagadnień gospodarki zakupowej,
    • umiejętność analitycznego myślenia i planowania,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznej firmie,
    • samodzielne zadania i możliwość wdrażania własnych pomysłów,
    • konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów pozapłacowych,
    • możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.

    Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

    Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

    Wpis KRAZ: 8162