Kierownik Zapewniania Jakości / Compliance Quality Assurance Manager

BIOTON S.A.

  • Macierzysz (pow. warszawski zachodni)

    Macierzysz (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie i doskonalenie farmaceutycznego systemu jakości, zapewnienie zgodności z aktualnymi wymaganiami prawnymi

  • Współpraca z komórkami organizacyjnymi Spółki w zakresie wymagań GMP dotyczących wytwarzania

  • Nadzorowanie działań w ramach przeglądu systemu jakości (QMS) i analizy kluczowych wskaźników jakości (KPI)

  • Zarzadzanie dokumentacją systemu jakości

  • Zarządzanie audytami jakości (audyty wewnętrzne i u dostawców)

  • Nadzór nad wdrażaniem działań korygujących i zapobiegawczych

  • Zarządzanie szkoleniami z zakresu GMP oraz prowadzenie szkoleń z tego zakresu

  • Nadzór nad procesem kwalifikacji dostawców

  • Zapewnienie terminowego przygotowania przeglądu jakości produktu (APR)

  • Opiniowanie umów jakościowych

  • Nadzór nad analizą ryzyka i analizą luk

  • Przygotowanie firmy do inspekcji GIF, audytów kontrahentów

  • Zarządzanie pracą zespołu odpowiedzialnego za zapewnienie jakości

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (chemia, biologii, biotechnologia, farmacja lub pokrewne)

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej

  • Znajomość Prawa Farmaceutycznego, wymagań GMP

  • Znajomość wymagań FDA będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu audytów jakości

  • Umiejętność przeprowadzania szkoleń

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną pracę w tym języku

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość współtworzenia sukcesu dużej, międzynarodowej firmy biotechnologicznej

  • Szeroki pakiet benefitów do wyboru w kafeterii (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, pakiet ubezpieczeń oraz Global Doctors)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • członkostwo w prywatnych klubach

  • autobus pracowniczy

  • kafeteria benefitowa

  • ubezpieczenie Global Doctors

BIOTON S.A.

FIRMA BIOTON jest pierwszym w Polsce i jednym z 8 światowych producentów substancji aktywnej insuliny ludzkiej otrzymywanej na drodze biotechnologicznej, jak również producentem oraz dystrybutorem na rynkach międzynarodowych form gotowych leczniczych produktów insulinowych przeznaczonych dla pacjentów.

Celem Firmy BIOTON jest osiągnięcie statusu preferowanego dostawcy kompletnych rozwiązań diabetologicznych wśród pacjentów, lekarzy oraz społeczności diabetologicznej.

Filozofią Firmy Bioton jest dbanie o zdrowie Pacjentów, ale także wysoka troska o Pracowników.

W związku z tym, szereg benefitów wzbogaconych jest o dodatkowe opcje: ubezpieczenie na życie posiada opcję Global Doctors (leczenie przewlekłych chorób poza granicami kraju).

Przewiń do profilu firmy