Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zapewniania Jakości

Silgan White Cap Polska Sp. z o.o.O firmie

Silgan White Cap Polska Sp. z o.o.

Fronton

Kraków

Posiadając osiemnaście zakładów produkcyjnych w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej i Azji, Silgan Closures jest wiodącym na świecie producentem zamknięć metalowych, plastikowych i kompozytowych. Są one stosowane do wrażliwych na tlen, pakowanych próżniowo i aseptycznie produktów spożywczych oraz napojów niegazowanych. Silgan Closures jest częścią Silgan Holdings Inc. USA

Silgan White Cap Polska, szuka osoby na stanowisko:

Kierownik Zapewniania JakościNumer ref.: Location: Kraków

Zadania:

  • Utrzymanie i ciągłe doskonalenie systemów zarządzania zgodnych z normami ISO, BRCGS
    i innymi,
  • Nadzór nad dokumentacją jakościową,
  • Budowanie i propagowanie kultury jakości
    w Firmie,
  • Wsparcie procesu produkcji pod kątem zapewnienia jakości, weryfikacja skuteczności wdrożonych działań i procedur jakościowych,
  • Inicjowanie oraz aktywne wspieranie działań zmierzających do redukcji liczby reklamacji
    oraz braków powstających podczas produkcji,
  • Zarządzanie procesem reklamacji,
  • Zarządzanie wyrobami i komponentami niezgodnymi,
  • Tworzenie harmonogramów audytów wewnętrznych i nadzór nad ich realizacją,
  • Wsparcie procesu ciągłego doskonalenia
    we wszystkich obszarach działalności zakładu
  • Nadzór nad budżetem działu,
  • Raportowanie kluczowych wskaźników
    z obszaru jakości do kierownictwa zakładu
    oraz do centrali grupy,
  • Zarządzanie zespołem Działu Zapewnienia Jakości.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego
    i/lub z zakresu zarządznia jakością
  • Minimum 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Praktycznej znajomości systemów zarządzania jakością i standardów jakościowych, doświadczenia w prowadzeniu audytów,
  • Znajomości standardów ISO 9001 i 14000
    oraz BRCGS
  • Doświadczenia praktycznego w zakresie metod rozwiązywania problemów i doskonalenia procesów jakościowych,
  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych oraz liderskich,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Możliwość kreowania i realizacji samodzielnych projektów dotyczących zarządzania jakością,
  • Rynkowe wynagrodzenie oraz szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny, dofinansowane posiłki w stołówce zakładowej, dodatkowe świadczenia świąteczne, dopłaty do urlopu, dopłaty do aktywności sportowych).

Ogłoszenie archiwalne