Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zapewniania Jakości

Silgan White Cap Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Grabska 9, Niepołomice
    Niepołomice, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Silgan White Cap Polska Sp. z o.o.

Grabska 9

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie i ciągłe doskonalenie systemów zarządzania zgodnych z normami ISO, BRCGS i innymi,

  • Nadzór nad dokumentacją jakościową,

  • Budowanie i propagowanie kultury jakości w Firmie,

  • Wsparcie procesu produkcji pod kątem zapewnienia jakości, weryfikacja skuteczności wdrożonych działań i procedur jakościowych,

  • Inicjowanie oraz aktywne wspieranie działań zmierzających do redukcji liczby reklamacji oraz braków powstających podczas produkcji,

  • Zarządzanie procesem reklamacji,

  • Zarządzanie wyrobami i komponentami niezgodnymi,

  • Tworzenie harmonogramów audytów wewnętrznych i nadzór nad ich realizacją,

  • Wsparcie procesu ciągłego doskonalenia we wszystkich obszarach działalności zakładu

  • Nadzór nad budżetem działu,

  • Raportowanie kluczowych wskaźników z obszaru jakości do kierownictwa zakładu oraz do centrali grupy,

  • Zarządzanie zespołem Działu Zapewnienia Jakości.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne i/lub z zakresu zarządzania jakością

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • Praktyczna znajomość systemów zarządzania jakością i standardów jakościowych, doświadczenia w prowadzeniu audytów,

  • Znajomość standardów ISO 9001 i 14000 oraz BRCGS

  • Doświadczenie praktyczne w zakresie metod rozwiązywania problemów i doskonalenia procesów jakościowych,

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz liderskie,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • Możliwości rozwoju zawodowego,

  • Możliwość kreowania i realizacji samodzielnych projektów dotyczących zarządzania jakością,

  • Rynkowe wynagrodzenie oraz szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny, dofinansowane posiłki w stołówce zakładowej, dodatkowe świadczenia świąteczne, dopłaty do urlopu, dopłaty do aktywności sportowych).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dopłaty do urlopu

  • dofinansowane posiłki

Posiadając osiemnaście zakładów produkcyjnych w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej i Azji, Silgan Closures jest wiodącym na świecie producentem zamknięć metalowych, plastikowych i kompozytowych. Są one stosowane do wrażliwych na tlen, pakowanych próżniowo i aseptycznie produktów spożywczych oraz napojów niegazowanych. Silgan Closures jest częścią Silgan Holdings Inc. USA

Przewiń do profilu firmy