Logo Pracuj.pl

Kierownik Zapewnienia Dostaw

COLLINS AEROSPACEO firmie

8 900–13 350
brutto / mies.
  • Tajęcina (pow. rzeszowski)
    Tajęcina (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie oraz nadzór nad planami sprzedaży krótko i długoterminowymi.
  • Koordynowanie realizacji producji w celu w osiągania wysyłek na czas do klienta.
  • Identyfikowanie ryzyk w przepływie na produkcji oraz zarządzanie nimi.
  • Kontakt z klientem oraz koordynacja wizyt klientów
  • Udział w przeglądach, aktualizacja i prezentacja statusów wdrożen dla klientów.
  • Planowanie i koordynowanie terminowych realizacji nowych uruchomień/transferu produkcji
  • Nadzór nad sporządzaniem ofert, wycen nowych części
  • Koordynacja i nadzór nad procesami w podległym obszarze, zachowanie zgodności z wymaganiami Systemu Zapewnienia Jakości oraz obowiązującymi w firmie zasadami
  • Zapewnienie niezbędnych do realizacji zadań zasobów ludzkich oraz rozwój podległych pracowników
  • Inicjowanie, wspieranie i koordynacja działań doskonalących w podległym obszarze

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe magisterskie preferowane techniczne lub ekonomiczne
  • Minimum cztery lata pracy w działach: zapewnienia dostaw, zakupów, planowania i kontroli produkcji, sprzedaży
  • Kompetencje niezbędne do efektywnego zarządzania zespołem specjalistów (delegowanie i rozliczanie zadań, weryfikacja priorytetów, coaching zawodowy, ocena realizacji zadań, motywowanie)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum C1)
  • Bardzo dobra znajomość metod i technik planowania sprzedaży
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra znajomość SAP w obszarze Materials Management
  • Dobra znajomość pojęć i metod w zakresie ciągłego doskonalenia
  • Dobra znajomość procesów biznesowych
  • Umiejętność organizacji i prowadzenia spotkań

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym i krajowym
  • Wynagrodzenie zasadnicze 8900 - 13350 złotych brutto, uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • Regularny wzrost wynagrodzenia
  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emertytalnego, po 3 miesiącach od zatrudnienia
  • Możliwość dofinansowania studiów w ramach programu Scholar
  • Pakiet socjalny, w tym karty MultiSport.

Collins Aerospace, jednostka Raytheon Technologies Corporation (NYSE: RTX), jest liderem w zakresie zaawansowanych technologicznie i inteligentnych rozwiązań dla globalnego przemysłu lotniczego i obronnego. Stworzona w 2018 roku przez połączenie UTC Aerospace Systems i Rockwell Collins, Collins Aerospace ma możliwości, kompleksową ofertę i doświadczenie, aby sprostać najtrudniejszym wyzwaniom klientów i wymaganiom szybko rozwijającego się globalnego rynku. Zakłady w Krośnie oraz podrzeszowskiej Tajęcinie specjalizują się w produkcji części, podzespołów oraz podwozi lotniczych do samolotów cywilnych i wojskowych dla takich odbiorców jak: Boeing, Airbus, Bombardier, Lockheed Martin oraz Gulfstream. Nasze miejsce w strukturze korporacyjnej: UTC → Collins Aerospace → Mechanical Systems (SBU) → Landing Systems (BU).

Zainteresowanych kandydatów prosimy

o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ

w języku polskim w terminie do 05.12.2021

Kierownik Zapewnienia Dostaw, Tajęcina (pow. rzeszowski)