Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zapewnienia Jakości

NICHOLSONO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Współudział w tworzeniu strategii i polityki jakościowej i środowiskowej firmy

  • Koordynacja działań z zakresu EHS – koordynacja prac zespołu EHS

  • Identyfikacja problemów związanych z jakością oraz definiowanie przyczyn ich powstawania

  • Wdrażanie i nadzór nad realizacją norm systemu jakości i środowiska oraz ciągłym ich doskonaleniem we wszystkich obszarach funkcjonowania firmy

  • Nadzór nad normami branżowymi

  • Zarządzanie atestami i testami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi

  • Zarządzanie deklaracjami właściwości użytkowych

  • Reprezentowanie firmy w relacjach z klientami, dostawcami oraz jednostkami certyfikującymi

  • Zapewnienie przestrzegania wymagań klientów w przedsiębiorstwie

  • Podtrzymywanie, ciągła poprawa oraz ocena procesów związanych z Systemem Zarządzania Jakością

  • Nadzorowanie audytów certyfikujących oraz audytów klienta i dostawców

  • Planowanie założeń jakościowych dla nowych uruchomień oraz transferów

  • Uczestnictwo w procesie ciągłego doskonalenia organizacji

  • Reprezentowanie zakładu we wszystkich działaniach z zakresu jakości.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu zarządzania jakością

  • Kilkuletnie doświadczenie w firmie produkcyjnej, na stanowisku związanym z wdrażaniem, kontrolowaniem i doskonaleniem procesów jakości

  • Znajomość zasad, norm i procedur związanych z systemem zarządzania jakością

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego

  • Zorientowanie na wyniki

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Dokładność, dbałość o jakość

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność

  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów

  • Wysokie umiejętności interpersonalne.

O nas

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta funkcjonalnych i kompaktowych systemów odpływowych do kuchni i łazienki, poszukujemy w chwili obecnej kandydatów na stanowisko: Kierownik Zapewnienia Jakości.