Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zarządzający / Kierownik Generalny

SEFIR POLSKA sp. z o.o.

umowa o pracę
8 50012 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 50012 500 netto (+ VAT) / mies.

Stanisława Leszczyńskiego 4/29

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie całością organizacji od produkcji, po logistykę i sprzedaż,

  • współudział w rozwoju istniejących oraz tworzenie nowych produktów,

  • kierowanie bieżącą działalnością sprzedażową i produkcyjną (dopasowywanie oferty),

  • odpowiedzialność za realizację strategii firmy oraz inicjowanie współpracy z nowymi partnerami firmy,

  • zarządzanie pracą i wynikami podległych pracowników,

  • kształtowanie i wdrażanie optymalnej polityki personalnej,

  • budowanie efektywnego zespołu realizującego plany produkcyjne i sprzedażowe,

  • planowanie i organizacja procesów produkcyjnych i handlowych,

  • odpowiedzialność za rentowność firmy i kluczowe wskaźniki finansowe,

  • reprezentowanie firmy w spotkaniach, prezentacjach, negocjacjach transakcyjnych, misjach gospodarczych, targach, seminariach i konferencjach,

  • inicjowanie rozwiązań mających na celu zwiększenie efektywności działania organizacji jak poprawę jakości obsługi klientów i interesariuszy firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne oraz handlowe (np. ekonomia, handel),

  • minimum 4 lata na stanowisku kierowniczym, mile widziane doświadczenie w obszarze produkcji, sprzedaży, w branży farmaceutycznej bądź FMCG,

  • min. 2- 4 letnie doświadczenie w zarządzaniu pracownikami (w tym zarządzanie kadrą menedżerską),

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1 w mowie i piśmie,

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B2/C1 w mowie i piśmie,

  • umiejętność planowania i doświadczenie w tworzeniu strategii funkcjonalnych i biznesowych,

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

  • kreatywność oraz innowacyjne myślenie , zorientowanie na klienta,

  • otwartość na nowe rozwiązania oraz zmiany

  • umiejętność budowania partnerskich relacji,

  • wysoka samoświadomość, samodzielność, konsekwencja i wytrwałość,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • zorientowanie na wzrost sprzedaży i optymalizację kosztów.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,

  • korzystny system premiowy/opcji menadżerskich uzależniony od wyników firmy,

  • możliwość wdrażania swoich pomysłów,

  • możliwość samodzielnego kształtowania zespołu,

  • możliwość samodzielnego kształtowania procesów wewnątrz firmy,

  • niezbędne narzędzia pracy.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Alba Konopie SA to firma specjalizująca się w uprawie oraz przetwórstwie konopi włóknistych, a także produkcji i dystrybucji gotowych, w 100% naturalnych produktów CBD na bazie konopi Cannabis Sativa L. Jesteśmy jedną z niewielu spółek na polskim rynku, które kontrolują cały proces produkcji swoich wyrobów – od materiału siewnego, przez uprawę i ekstrakcję, aż do finalnego, certyfikowanego produktu. Dzięki temu produkty, które oferujemy pod marką Alba Hemp, wyróżniają się najwyższą jakością i konkurencyjną ceną.

Marka powstała z połączenia naszych pasji, pragnienia edukacji społeczeństwa i chęci popularyzacji informacji o dobroczynnych właściwościach wyrobów na bazie konopi. Naszą misją jest podnoszenie jakości życia naszych klientów dzięki naturalnym składnikom pozyskiwanym z konopi włóknistych. Są one doskonałym stymulantem formy i wsparciem dla dobrego samopoczucia.

Przewiń do profilu firmy