Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zarządzania Kategorią

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 04.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Eurocash to największa polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów żywnościowych oraz wsparciem marketingowym dla niezależnych polskich przedsiębiorców prowadzących działalność detaliczną. Wspierane przez Eurocash sieci franczyzowe i partnerskie zrzeszają ponad 14 tysięcy niezależnych sklepów działających pod takimi markami jak abc, Groszek, Delikatesy Centrum, Lewiatan, Euro Sklep i Gama.

    Na ten moment Grupa Eurocash zatrudnia ponad 20 tysięcy pracowników.
    Miejsce pracy: Warszawa

    Kluczowe zadania:

    • Planowanie i analizowanie asortymentu danej kategorii.
    • Stały monitoring rynku dostawców.
    • Bieżąca współpraca z dostawcami w zakresie ustalenia warunków handlowych, negocjacji cen oraz pozyskiwanie nowych dostawców.
    • Analiza raportów sprzedaży, tendencji rynkowych, kreowanie polityki cenowej i wypełnianie założeń budżetowych.
    • Tworzenie strategii rozwoju asortymentu na podstawie bieżącej analizy rynku.

    Idealny kandydat powinien:

    • Posiadać min. 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku
      związanym z zarządzaniem kategorią w branży spożywczej.
    • Znać zagadnienia związane z zarządzaniem kategorią produktów FMCG.
    • Mieć doświadczenie w samodzielnym kreowaniu kontaktów z dostawcami i prowadzeniu negocjacji.
    • Posiadać wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie i marketing, ekonomia, towaroznawstwo).
    • Cechować się umiejętnościami analitycznymi i swobodne posługiwać się programem Excel.

    OFERUJEMY:

    • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji.
    • Możliwość rozwoju kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom.
    • Motywacyjny system wynagradzania.
    • Niezbędne narzędzia pracy – laptop i telefon.
    • Bogaty pakiet socjalny.
    opis