Oferta pracy

Kierownik zbrojarni

Lambda S.A.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, organizowanie i nadzór pracy podległych pracowników

  • Bieżąca kontrola i koordynacja realizowanych zleceń w oparciu o cykle produkcyjne

  • Przygotowywanie zleceń do produkcji w oparciu o dokumentację techniczną

  • Pilnowanie terminowego wykonywania zleceń

  • Nadzór wysyłek transportowych i przyjęć magazynowych

  • Nadzór i kontrola maszyn, urządzeń pod kątem sprawności i terminowości przeglądów

  • Określanie zapotrzebowania materiałowego oraz prowadzenie rozliczeń materiałów

  • Wprowadzanie nowych pracowników do działu zbrojarni, wykonywanie szkoleń stanowiskowych

  • Nadzór i optymalizacja procesu produkcyjnego

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży budowlanej (min. 3 lata)

  • Wykształcenie średnie techniczne

  • Znajomość czytania rysunków technicznych

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Wysoka samodyscyplina, samoorganizacja i kultura pracy

  • Wysoka komunikatywność

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • Dużą samodzielność w codziennej pracy

  • Wsparcie doświadczonego zespołu

  • Komfortowe warunki pracy

  • Pozytywną, niestresującą atmosferę