Oferta pracy

Kierownik Zespołu Administracji

NTT Ltd.O firmie

NTT Ltd.

Sienna 73

Warszawa

NTT Ltd. jest wiodącym światowym dostawcą usług technologicznych. Jesteśmy globalnym partnerem organizacji, które chcą odnosić sukcesy, dzięki inteligentnym rozwiązaniom technologicznym. Dla nas inteligencja w tym kontekście oznacza rozwiązania oparte na danych, połączone, cyfrowe i bezpieczne. Jako globalny dostawca mamy niesamowity potencjał i gigantyczną skalę działania. Po połączeniu zasobów 28 marek, w tym NTT Communications, Dimension Data i NTT Security w jeden biznes, zatrudniamy ponad 40 000 osób w zróżnicowanym i dynamicznym miejscu pracy obejmującym 57 krajów, wspierając klientów w ponad 200 krajach i regionach.

Wspólnie z naszymi klientami kreujemy inteligentne miasta, fabryki, przemysł, służbę zdrowia, sport. Wywieramy pozytywny wpływ na życie konsumentów i społeczności na całym świecie. Razem tworzymy cyfrową przyszłość. Odwiedź nas na: www.hello.global.ntt, aby poznać wybrane projekty: Tour de France, Connected Conservation, Las Vegas, obserwatorium ALMA.

Zakres obowiązków:

  • Zarzadzanie procesami administracyjnymi i ich stałe ulepszanie w celu zapewnienia wysokiej jakości standardów
  • Opracowanie i wdrożenie procedur oraz standardów operacyjnych obszaru administracji
  • Kreowanie i aktywny udział w projektach z obszaru administracji
  • Nadzór nad flotą samochodową, telefonami, zaopatrzeniem w artykuły niezbędne dla funkcjonowania biura
  • Organizowanie pracy firm współpracujących (np. wynajem długoterminowy, wynajem biur, sprzątanie, firmy remontowo-budowlane, serwisowe itp.)
  • Zarządzanie pracą zespołu

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Odpowiedzialności - dyscypliny wewnętrznej
  • Inicjatywy / przedsiębiorczości, wiedzy o nowoczesnych trednach w zarządzaniu administracją
  • Zdolności organizacyjnych
  • Wiedzy o zarządzaniu i administracji
  • Umiejętności planowania i organizacji
  • Świadomości kosztowej
  • Umiejętności zarządzania budżetem
  • Umiejętności zarządzania ludźmi, delegowanie i egzekwowanie zadań
  • Umiejętności komunikacyjnych

Z naszej strony oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Miejsce pracy w ścisłym centrum miasta, przy metrze Rondo ONZ
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie aktywności sportowych bądź kulturalnych z ZFŚS
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Prawdziwie owocowe poniedziałki i środy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udział w szkoleniach
  • Platformę do szkoleń on-line
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Krótsze piątki (pracujemy do 14.30)
Czekamy na Twoją aplikację!

Do aplikowania zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy