Oferta pracy

Kierownik Zespołu Administratorów SysOps/DevOps

Transition Technologies Systems Sp. z o.o.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Bash

  • Python

Mile widziane

  • Jenkins

  • Elasticsearch

  • Kafka

  • Docker

  • Kubernetes

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem administratorów w zakresie wdrażania, rozwoju i utrzymania oprogramowanie własnego

  • utrzymanie infrastruktury IT własnej i klientów

  • zarządzanie procesem Problem Management

  • zarzadzanie procesem utrzymania bazy konfiguracji CMDB

  • zarzadzanie procesem monitorowania usług

  • zarządzanie wymaganą dokumentacją

  • wsparcie w pozostałych procesach ITIL

  • automatyzacja prac i procesów administracyjnych

  • wsparcie w przygotowaniu ofert dla klientów

  • udział w procesach rekrutacyjnych w zespole

  • dbanie o odpowiedni poziom wiedzy zespołu

  • współpraca z pozostałymi zespołami

  • raportowanie wyników prac, KPI

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem administratorów IT

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • zdolność analitycznego myślenia

  • znajomość systemów operacyjnych Linux

  • znajomość baz danych

  • znajomość usług chmurowych

  • znajomość SysOps/DevOps

  • znajomość zagadnień cybersecurity

  • znajomość ITIL

  • znajomość baz danych Oracle, Postgress

  • znajomość oprogramowania IBM Websphere MQ

  • znajomość Elasticsearch, Kafka, Docker, Kubernetes, OpenShift, Azure AKS, Ansible oraz doświadczenie w automatyzacji procesów CI/CD za pomocą Gitlab i Jenkins

  • znajomość systemów tworzenia kopii zapasowych

  • znajomość wymagań ISO 27001, ISO 20000

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży IT

  • udział w ciekawych projektach realizowanych dla Klientów Grupy Kapitałowej

  • dostęp do najnowszych narzędzi i technologii

  • elastyczne godziny pracy i formy zatrudnienia

  • możliwości pracy zdalnej/hybrydowej

  • kartę Multisport, kursy językowe i inne benefity

  • pakiet szkoleń

  • przyjazną atmosferę pracy w biurze o dobrej lokalizacji, ul. Dzielna 60

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Jesteśmy firmą o całkowicie polskim kapitale, jednym z największych w kraju producentem

i integratorem oprogramowania. Swoje produkty i usługi kierujemy głównie do kręgu odbiorców przemysłowych, sektora energii i gazu oraz automatyki przemysłowej w Polsce i na świecie. Zatrudniamy ponad 600 osób w ośmiu oddziałach w Polsce: w Warszawie, Wrocławiu, Ostrowie Wielkopolskim, Łodzi, Lublinie, Koszalinie, Kielcach i Białymstoku, a także za granicą: na Ukrainie,

w Niemczech oraz USA.

Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: inżynierowie, automatycy, informatycy, testerzy, programiści Java, C++, C#, .NET, iOS, eksperci Oracle i managerowie IT. Tworzymy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań, chętnie podnosimy swoje kwalifikacje i poszukujemy nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Przewiń do profilu firmy