Oferta pracy

Kierownik Zespołu analiz eCommerce

NEONET S.A.O firmie

NEONET S.A.

Bpa Bernarda Bogedaina 8

Wrocław

W tych trudnych czasach przykłada się dodatkową wagę do stabilności pracy oraz bezpieczeństwa. Zwłaszcza w takiej branży jak nasza - która sprawia, że mimo pandemii, nasi klienci mogą czuć się komfortowo w codziennych sytuacjach oraz nie muszą martwić się zepsutym sprzętem. Właśnie dlatego proponujemy STABILNE, PEWNE zatrudnienie - dołącz do nas i PRACUJ BEZPIECZNIE!

W związku z rozwojem naszych struktur poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • przygotowanie środowiska analitycznego i prowadzenie analiz w obszarze efektywności sklepów internetowych i działań marketingowych w oparciu o Google 360;
  • analizy efektywności pozyskania i wykorzystania ruchu na stronach sklepów internetowych;
  • analizy efektywności poszczególnych elementów sklepów internetowych;
  • świadczenie usług analitycznych wewnętrznym zespołom biznesowym omnichannel;
  • zapewnienie wsparcia analitycznego biznesowym projektom rozwojowym funkcjonalności sklepów internetowych;
  • analizy efektywności wydawania nakładów marketingowych;
  • analizy stabilności i szybkości działania sklepów internetowych.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • minimum 3- letniego doświadczenia w praktycznej pracy analityki WWW w eCommerce;
  • zaawanasowanej znajomości narzędzi analitycznych: Google Analitics (wymagana certyfikacja), Search Console, SimilarWeb, Senuto itp.);
  • znajomości narzędzi raportowych: BI, Data Studio, Excel, SQL, podstawy programowania;
  • praktycznej znajomości GTM;
  • znajomości zagadnień SEO/SEM/Afiliacje/Social Commerce/VideoAdvertising. Znajomości KPI ocen poszczególnych aktywności;
  • doświadczenia pracy w rozwiązaniu DoubleClick;
  • doświadczenia w raportowniu KPI pozyskiwanych ze źródeł internetowych w środowisku omnichannel;
  • znajomości KPI oceny jakości;
  • doświadczenia w integrowaniu danych z wielu źródeł (dane wewnętrzne/zewnętrzne);
  • doświadczenia w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem analityków.

Kompetencje:

  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia oraz wyciągania wniosków z danych analitycznych i przedstawiania  rekomendacji działań;
  • duża samodzielności oraz dobra organizacja pracy własnej;
  • terminowość i rzetelność;
  • komunikatywność.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Owocowe czwartki w Centrali firmy
  • Bibliotekę wewnętrzną
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Rabaty pracownicze
  • Środki do dezynfekcji
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pomiary temperatury
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Niniejszym udzielam zgody NEONET S.A. na przetwarzanie moich danych osobowych, znajdujących się w dokumentach aplikacyjnych, w celach związanych z rekrutacją zgodnie z Art. 6 ust.1 lit. a) RODO. Oświadczam, że otrzymałem informacje, o których mowa w art. 13 RODO (obowiązek informacyjny administratora danych)”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy