Kierownik Zespołu Aplikacji IT

Onninen Sp. z o. o.

18B

Teolin (pow. łódzki wschodni)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie wysokiej dostępności i wydajności aplikacji biznesowych zgodnie z ustalonymi wskaźnikami

  • Planowanie nowych funkcjonalności i rozwoju aplikacji biznesowych

  • Dostarczanie analiz z aplikacji w powierzonym obszarze odpowiedzialności

  • Zarządzanie usługami wsparcia świadczonymi zarówno wewnętrznie jak i przez zewnętrznych dostawców

  • Prowadzenie i udział w projektach dotyczących aplikacji biznesowych

  • Zarządzanie pracą Zespołu Wsparcia Aplikacji IT

  • Budżetowanie oraz kontrola wydatków w powierzonym obszarze odpowiedzialności

  • Reprezentowanie i koordynowanie projektów IT na forum Grupy IT Kesko

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe / wyższe zawodowe (kierunek Informatyka lub pokrewne)

  • Doświadczenie w obszarze IT – w tym min. 2 lata w zarządzaniu podległym zespołem

  • Doświadczenie /min 3 lata/ w prowadzeniu projektów IT

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację – min B2

  • Doskonała organizacja pracy własnej jak i zespołu,

  • Otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Pełny etat

  • Pakiet benefitów

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Rozwój - awanse wewnętrzne

  • Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym

  • Szkolenia i warsztaty

  • Praca w środowisku międzynarodowym

  • Stabilne warunki zatrudnienia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Oferty bez klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą rozpatrywane.

Onninen zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Łączymy profesjonalistów wielu branż technicznych. Oferujemy szeroki asortyment produktów dla instalatorów, przemysłu, instytucji publicznych i detalistów w zakresie branży elektrotechnicznej, instalacyjno-sanitarnej, grzewczej i klimatyzacyjnej. Onninen jest częścią fińskiej korporacji K-Group.

Przewiń do profilu firmy