Oferta pracy

Kierownik Zespołu Automatyzacji Procesów Produkcyjnych

BASE Group Sp. z o.o.

  • Spacerowa 29, Koszwały (pow. gdański)
    Koszwały (pow. gdański), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Spacerowa 29

Koszwały (pow. gdański)

Twój zakres obowiązków

Będziesz się u nas zajmować:

• Przygotowaniem założeń dla innowacyjnych linii technologicznych lub poszczególnych maszyn do produkcji wyrobów metalowych

• Zapewnieniem zasobów i kompetencji (wewnętrznych i zewnętrznych) do wdrożenia do produkcji maszyn

• Efektywnym zarządzaniem podległym zespołem projektowania maszyn w zakresie:

- tworzenia modeli 3d, rysunków 2d, dokumentacji technicznej (w tym do dostawców),

- wykonywania symulacji/analiz kolizji maszyn,

- przeliczania wydajności

• Prowadzeniem projektów wdrożeniowych linii technologicznych i/lub maszyn

• Poszukiwaniem nowych rozwiązań technicznych

• Współpracą z działem zakupów

• Udziałem w pracach na strategią technologicznego rozwoju zakładu produkcyjnego

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w branży projektowania maszyn i/lub automatyzacji procesów dla przemysłu

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Projektowanie/Konstruowania Maszyn, Automatyka, Mechatronika, Robotyka, Zarządzanie Produkcją)

  • Zrealizowane nie mniej niż 3 projekty o budżecie minimum 1 mln PLN (preferowane projekty linii technologicznych bądź konstruowanie/projektowanie maszyn do produkcji wyrobów metalowych)

  • Znajomość technologii stosowanych w przemyśle, w szczególności w procesach obróbki mechanicznej, obróbki plastycznej, spawaniu, szlifowaniu

  • Doświadczenie w projektowaniu CAD - 2D i 3D, znajomość Inventor lub IronCad

  • Znajomość rysunku technicznego i podstaw konstrukcji maszyn

  • Znajomość jęz. angielskiego (w mowie i piśmie)

  • Chęć budowania i efektywnego zarządzania zespołem

  • Otwartość na stosowanie nowych rozwiązań

  • Inicjatywa i samodzielność

To oferujemy

  • Nowo tworzone, niezwykle ciekawe i odpowiedzialne, samodzielne stanowisko

  • Wysoki wpływ na kształtowanie biznesu w naszej organizacji

  • Stabilną pracę w intensywnie rozwijającej się firmie

  • Wynagrodzenia złożone z podstawy i premii - regulaminowej; premiowanie za efektywność

  • Możliwość doskonalenia zawodowego- finansowane przez firmę szkolenia i podnoszenie kwalifikacji

  • Dobrą atmosferę opartą na wzajemnym szacunku i jasnej komunikacji

  • Pakiet benefitów- prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, możliwość skorzystania z pakietu sportowego (karta multisport)

  • Dodatkowe świadczenie pieniężne świąteczne

  • Imprezy integracyjne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Base Group- Szansa dla chcących. Więcej niż spawanie.

Base Group jest firmą niezwykłą, ponieważ tworzą ją wyjątkowi ludzie. Każdy dzień jest dla nas szansą na zrozumienie biznesu naszego klienta, naszej roli w jego łańcuchu dostaw i wreszcie dostarczenie klientowi rozwiązania, którego szuka. Specjalizujemy się w produkcji niskoseryjnej o dużej różnorodności (high-mix/low-volume). Nasz know-how to sprawna organizacja procesu realizacji zamówień oraz wysokiej jakości produkcja maszyn i spawanych konstrukcji przemysłowych.

Do naszej firmy będziesz mieć świetny, szybki i bezkolizyjny dojazd trasą S7 (obwodnica południowa Gdańska) - od Dworca Głównego w Gdańsku 15 minut!

Przewiń do profilu firmy