Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zespołu

MAREK ZABRZYCKI

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywna rekrutacja i wdrażanie nowych pracowników

  • zarządzanie zespołem doradców

  • treningi zespołu

  • motywowanie zespołu

  • planowanie budżetu oraz zarządzanie nim

  • raportowanie wyników zespołu oraz ustalanie celów

Nasze wymagania

  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne

  • mobilność

  • dyspozycyjność

  • wykształcenie minimum średnie (ukończone studia z zakresu zarządzania, finansów bądź ekonomii będą dodatkowym atutem)

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w ubezpieczeniach, bankowości lub sprzedaży

  • opcjonalnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedawców lub doradców klienta

To oferujemy

  • wynagrodzenie dwuskładnikowe (podstawa + prowizja)

  • wsparcie zespołu call center w umawiania spotkań z klientami dla zespołu

  • profesjonalny kurs przygotowujący do stanowiska

  • komplet narzędzi do pracy w tym licencje produkt partnerów

  • pomoc doświadczonych specjalistów

  • przejrzystą ścieżkę kariery gdzie awanse zależą od wyników a nie od liczby wakatów

  • nagrody motywacyjne, benefity

  • stabilne źródło utrzymania oraz możliwość ciągłego rozwoju

  • konkursy oraz programy motywacyjne - od premii pieniężnych po wyjazdy np. do Japonii, USA czy RPA (co roku inne)

  • premie pieniężne za wyniki zespołu

  • Dodatkowo dla osób już posiadających swój zespół który dołączałby razem z nim możliwość dodatkowych dofinansowań.

O nas

PHINANCE S.A. jest największą, niezależną firmą doradztwa finansowego w naszym kraju. Od ponad 19 lat kompleksowo zajmujemy się finansami naszych klientów. Jako Multiagencja odpowiadamy za 48% obrotu w Polsce w sektorze finansowym co przekłada się na 97 milionów złotych. Tworzymy plany finansowe oraz pomagamy w doborze odpowiednich rozwiązań dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Współpracujemy z 67 instytucjami finansowymi , a w naszej ofercie znajduje się ponad 600 produktów finansowych.