Ta oferta pracy jest nieaktualna od 67 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zespołu

  • Białystok, podlaskie
  • Kierownik
  • 15.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Miejsce pracy: Białystok
Region: podlaskie

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad organizacją usług porządkowo – czystościowych oraz pomocowych,
  • stały kontakt z pracownikami na terenie obiektu.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość branży porządkowo – czystościowej,
  • znajomość podstaw prawa pracy.

Klient oferuje:

  • umowę o pracę,
  • praca w godz. 8.00 – 16.00,
  • narzędzia niezbędne do pracy.

 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj

Prosimy o zamieszczanie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. Ust. Nr 133, poz. 883).”

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej