Ta oferta pracy jest nieaktualna od 180 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zespołu

  • Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Świdnica, Bolesławiec, Oleśnica, Dzierżoniów, Oława, Zgorzelec, Kłodzko, Jawor, Polkowice, Lubań, Kamienna Góra, Strzegom, Bielawa, Świebodzice, Nowa Ruda, Złotoryja, Jelcz-Laskowice, Kudowa-Zdrój, Środa Śląska, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ASSIDUUS ENERGIA to niezależna firma doradztwa i usług energetycznych,
    którą tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem.
    Jeżeli jesteś osobą aktywną, gotową na zmiany i otwartą na ciekawe projekty, to dołącz do nas i wybierz swoją ścieżkę kariery. Cenimy sobie ambicję oraz chęć współpracy i rozwoju. Chcemy, aby nasi Pracownicy budowali swoją bezpieczną przyszłość i finansową niezależność.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    KIEROWNIK ZESPOŁU
    Miejsce pracy: cała Polska

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie zespołem sprzedażowym,
    • Rekrutacja kandydatów do zespołu sprzedażowego,
    • Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych,
    • Planowanie, organizowanie i kontrola pracy podległych Opiekunów Klienta,
    • Dbałość o nawiązanie i utrzymanie dobrych relacji z Klientami,
    • Promowanie usług oraz produktów z oferty firmy,
    • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

    Od idealnego Kandydata oczekujemy:

    • Wykształcenia minimum średniego,
    • Doświadczenia w sprzedaży (energia elektryczna, gaz, fotowoltaika, oze, telekomunikacja, ubezpieczenia, bankowość) – warunek konieczny,
    • Dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Microsoft Outlook),
    • Gotowości do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności zawodowych,
    • Komunikatywności i otwartości na kontakty z ludźmi,
    • Zdolności przywódczych, negocjacyjnych i interpersonalnych,
    • Optymizmu, entuzjazm i zapału do pracy,
    • Wysokiej kultury osobistej,
    • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów.
    Oferujemy:
    • Atrakcyjne, STAŁE wynagrodzenie w intensywnie rozwijającej się firmie,
    • Motywacyjny system wynagrodzeń (premia od sprzedaży własnej i zarządzanego zespołu),
    • Systematyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
    • Doskonałą atmosferę pracy w doświadczonym oraz ambitnym zespole,
    • Dostęp do profesjonalnego systemu E-learning, wsparcie marketingowe i merytoryczne,
    • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań (telefon, samochód, komputer).

    Kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.
    Prosimy dołączyć do aplikacji poniższą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r o Ochronie Danych Osobowych DzU Nr 133 poz.883.