Oferta pracy

Kierownik Zespołu Biogazowni

Polska Grupa Biogazowa

  • Gorajec (pow. lubaczowski)

    Gorajec (pow. lubaczowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad biogazowniami oraz zarządzanie podległymi pracownikami;

  • Odpowiedzialność za ciągłość produkcji zakładów;

  • Nadzór i planowanie nad administracyjnymi aspektami działalności zespołu: plan urlopów, grafiki, zastępstwa, rekrutacje;

  • Codzienna obsługa biogazowni rolniczej (m.in. załadunek substratów do procesu produkcji biogazu, załadunek komór suszarni drewnem, nadzór nad procesem produkcji);

  • Bieżąca kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń, osłon i zabezpieczeń na stanowisku pracy;

  • Nadzór, kontrola oraz przyjmowanie i rejestracja dostaw substratów do magazynu biogazowni rolniczej;

  • Sporządzanie raportów produkcyjnych, rejestrowanie danych zgodnie z wytycznymi i procedurami wewnętrznymi;

  • Udział w serwisowaniu urządzeń i sieci technologicznych (sytemu pomp, mieszadeł itp.);

  • Utrzymanie porządku na terenie danej biogazowni rolniczej, kontrola pracy podległego zespołu zgodnie z zasadami BHP;

Nasze wymagania

  • Wyksztalcenie techniczne (preferowane elektryczne, mechaniczne lub rolnicze);

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem;

  • Znajomość obsługi komputera;

  • Umiejętności techniczne „złota rączka”;

  • Gotowość do pracy w g. 7-19 oraz pełnienie funkcji pogotowia technicznego;

  • Odpowiedzialność i samodzielność;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Otwartość, dynamizm i zaangażowanie w działania;

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie docelowo na umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie podstawowe plus stały dodatek do wynagrodzenia w postaci systemu premiowego produkcyjnego oraz systemu premiowego uznaniowego;

  • Szkolenie techniczne z zakresu serwisu i obsługi biogazowni rolniczej oraz serwisu urządzeń znajdujących się na terenie biogazowni rolniczej;

  • Zapewniamy uprawnienia SEP do 1kV, uprawnienia na obsługę wózków widłowych oraz ładowarek teleskopowych;

  • Auto służbowe do przejazdów pomiędzy zakładami;

  • Dofinansowanie w 80% do pakietu prywatnej opieki medycznej;

  • Możliwość wykupienia karty Multisport;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

Polska Grupa Biogazowa to lider polskiego rynku w zakresie budowy i eksploatacji biogazowni rolniczych. Wytwarzamy, dystrybuujemy i sprzedajemy zieloną energię elektryczną i ciepło. Przyszłość firmy wiąże się z dynamicznym rozwojem sektora biogazu w Polsce i na świecie, dlatego w perspektywie najbliższych latach planujemy przygotowanie i budowę kolejnych nowych biogazowni, biometanowi, far fotowoltaicznych oraz rozwój rozproszonej energetyki zarówno w kraju, jak i za granicą. W skład Polskiej Grupy Biogazowej wchodzi kilkanaście spółek m.in. PGB Inwestycje, PGB Innowacje, PGB Dystrybucja, Reo oraz PGB Serwis. Więcej informacji na temat profilu działalności Grupy PGB znajduje się na stronie www.polskagrupabiogazowa.pl

Przewiń do profilu firmy