Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik zespołu

Favorite Gifts Print Europe Sp. z o.o.O firmie

  • Strefowa 6
    Bolesławiec, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Favorite Gifts Print Europe Sp. z o.o.

Strefowa 6

Bolesławiec

Jesteśmy holenderską firmą, która zajmuje się wykonywaniem nadruków na przedmiotach promocyjnych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata/kandydatkę na stanowisko kierownik zespołu działu produkcji.

Opis stanowiska:

Efektywne koordynowanie i planowanie zadań w ramach podległego zespołu (około 45 osób), ustalanie priorytetów w oparciu o plan produkcyjny, koordynacja akcji we współpracy z działami wspomagającymi, nadzór nad wskaźnikami efektywności wynikających z planu produkcji, przekazywanie celów, angażowanie zespołów, motywowanie, wdrażanie działań korygujących, ocena skuteczności podejmowanych działań, dbałość o warunki pracy i bezwzględne przestrzeganie procedur dotyczących zapewnienia bezpieczeństwa na stanowiskach pracy, wdrożenie i przestrzeganie standardów

Wymagania:

Wykształcenie min. średnie, doświadczenie na analogicznym stanowisku, znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację, dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne, umiejętność pracy w zespole, angażowania i budowania relacji

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w dużym, międzynarodowym zakładzie produkcyjnym, umowę o pracę, rynkowe warunki finansowe z pakietem benefitów (Medicover, Multisport, Ubezpieczenie grupowe)

Ogłoszenie archiwalne