Oferta pracy

Kierownik Zespołu

RESPECT ENERGY S.A.O firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 godzin temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Codzienne kierowanie Zespołem Realizacji Umów w ramach Biura Obsługi Klienta (detalicznego) Respect Energy: delegowanie zadań, udzielanie informacji zwrotnej na temat ich realizacji, wspieranie pracowników w realizacji zadań, codzienna analiza raportów związanych z wynikami poszczególnych osób, optymalizacja pracy z zadaniami

  • Zarządzanie realizacją zadań związanych ze procesami weryfikacji umów oraz zmiany sprzedawcy

  • Zarządzanie realizacją reklamacji Klientów związanych z procesami weryfikacji umów oraz zmiana sprzedawcy

  • Wprowadzanie i modyfikacja danych umów w systemie bilingowym

  • Współpraca z siecią sprzedaży w zakresie w/w procesów

  • Nadzorowanie prawidłowego i terminowego wykonywania zadań zespołu

  • Analiza raportów i przebiegu w/w procesów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, najchętniej sprzedażowym lub obsłudze klienta

  • Umiejętności analityczne – analizowanie informacji i formułowanie właściwych wniosków

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel

  • Praktyczna znajomość procesów realizowanych w dziale obsługi klienta

  • Inicjatywa i samodzielność działania

  • Znakomite umiejętności komunikacyjne

  • Umiejętność analizowania i rekomendowania rozwiązań

  • Samodzielność i zaangażowanie

  • Znajomość branży energetycznej – mile widziana

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku

  • Samodzielność w wykonywaniu zadań

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w przyjaznej atmosferze sprzyjającej wzajemnej współpracy, wymianie doświadczeń i pomysłów

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • napoje

RESPECT ENERGY S.A.

RESPECT ENERGY S.A. jest jednym z największych niezależnych podmiotów na rynku energii elektrycznej w Polsce. Prowadzimy intensywne działania w zakresie dostępu do czystej energii oraz tworzymy inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów naturalnych. Współpracujemy z najliczniejszą grupą wytwórców produkujących energię z odnawialnych źródeł. Działalność naszej spółki skupia się na wielu dziedzinach – od handlu hurtowego energią, prawami majątkowymi czy gwarancjami pochodzenia, po sprzedaż energii do odbiorców końcowych oraz kompleksowe rozwiązania dla firm w zakresie instalacji kogeneracyjnych, opartych o gaz ziemny, LNG oraz biogaz.

Przewiń do profilu firmy