Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zespołu

  • Bytom, Chorzów, Częstochowa, Gliwice, Katowice, Knurów, Pyskowice, Ruda Śląska, Rybnik, Świętochłowice, Zabrze, śląskie
  • Kierownik
  • 22.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MetLife

    Metlife istnieje od ponad 150 lat i w swojej branży jest jedną z największych firm na świecie. To również pierwsze przedsiębiorstwo, które z udziałem kapitału zagranicznego, pojawiło się 30 lat temu na polskim rynku.
    Lata działalności, doświadczenia i profesjonalizmu zaowocowały obsługą w Polsce ponad 3,5 mln klientów, co daje nam kluczową pozycję. Swoje produkty i usługi oferujemy zarówno klientom indywidualnym, jak i instytucjonalnym. Szeroki wachlarz produktów, elastyczne dopasowanie do Klienta, dobrze wyszkolona i uczciwa kadra pozwala nam nie tylko utrzymać, ale i wzmacniać pozycję lidera w branży.
    Poznaj te i inne nasze wartości dołączając do naszego zespołu. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bytom, Chorzów, Częstochowa (okolice), Gliwice, Katowice, Knurów, Pyskowice, Ruda Śląska, Rybnik, Świętochłowice, Zabrze
    Numer referencyjny: KZ/SL/PJ/223

    Zadania na stanowisku:

    • skuteczne realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych,
    • umiejętność motywowania i zaplanowania pracy zespołu,
    • prowadzenie szkoleń w ramach zespołu i jego merytoryczne wsparcie,
    • rekrutacja i utrzymanie prężnie działającej grupy przedstawicieli,
    • bycie wzorem do naśladowania dla zespołu.

    Pasujesz na to stanowisko, jeśli:

    • posiadasz doświadczenie w sprzedaży i pracy z Klientem,
    • masz doświadczenie w zarządzaniu i współpracy z zespołem,
    • znasz mechanizmy sprzedaży i chcesz się w niej doskonalić,
    • jesteś komunikatywny i łatwo nawiązujesz trwałe relacje,
    • posiadasz minimum wykształcenie średnie.

    Ze swojej strony proponujemy:

    • wysokie dochody i jasny system prowizyjny (od 6 tys zł),
    • dodatkowe premie kwartalne oraz atrakcyjne konkursy,
    • benefity (karta sportowa, program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna),
    • pracę w przyjaznym, otwartym i wspierającym zespole,
    • nie tylko możliwość, ale i prawo do awansu zapisane w ścieżce kariery,
    • dużą samodzielność w działaniu i przestrzeń do realizowania własnych pomysłów,
    • bezpośrednią umowę agencyjną z MetLife,
    • wsparcie dyrektora i pomoc rekrutacyjną,
    • pomoc rozbudowywaniu portfela Klientów zespołu przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

    Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz tutaj

    Administratorem danych osobowych, w zależności od regionu na który następuje aplikacja jest:

    Woj. Pomorskie i warmińsko-mazurskie: Pośrednictwo Finansowe Robert Stefański, ul. Batorego 1, 84-207 Bojano

    Woj. Wielkopolskie: COLUMBUS Hanna Jankiewicz ul. Radosna 26, 62-070 Palędzie

    Woj. Kujawsko-pomorskie: Pośrednictwo Finansowe Jacek Borkowski ul. Kossobudzkiego 5 m 100, 09-400 Płock

    Woj. Mazowieckie: Teresa Sajewska ul. Śmiała 1/3 m 12, 01-523 Warszawa

    Woj. Śląskie: Pośrednictwo Finansowe Daria Tkocz-Maślanka ul. Mjr. Pil. Jana Czernego 8/7, 44-100 Gliwice

    Woj. Opolskie: D.B.Marszałek ul. Wojska Polskiego 16/5, 49-300 Brzeg

    Na podstawie przepisu prawa możemy przetwarzać dane osobowe w celu wykonania czynności niezbędnych w celu przeprowadzenia oceny osób pragnących nawiązać współpracę z administratorem danych lub z innym podmiotem za pośrednictwem administratora, w tym weryfikacji kompetencji.

    Podanie nam danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu niezbędnego do nawiązania współpracy. Dane osobowe będziemy przetwarzać w czasie niezbędnym do realizacji procesu wyboru podmiotu do podjęcia współpracy. Jeżeli została udzielona odrębna zgoda, dane będą przetwarzane także w toku przyszłych procesów wyboru podmiotu do podjęcia współpracy.

    Możemy przekazać dane osobowe podmiotom, które świadczą dla nas usługi niezbędne do wykonania umowy a także podmiotom trzecim, które będą zainteresowane nawiązaniem współpracy z osobami, które przeszły proces wyboru podmiotu do podjęcia współpracy.

    Osoba, której dane przetwarzamy ma prawo:

    • dostępu do danych,
    • poprawiania danych,
    • przenoszenia danych,
    • wycofania zgody na przetwarzanie,
    • ograniczenia przetwarzania,
    • żądania usunięcia swoich danych,
    • wyrażenia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania danych.

    Wycofanie zgody na przetwarzanie nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych, zanim ta zgoda została wycofana. Osoba, która udostępnia nam swoje dane ma prawo zgłosić skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Pytania związane z przetwarzaniem przez nas danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

    Woj. Pomorskie i warmińsko-mazurskie: [email protected]

    Woj. Wielkopolskie: [email protected]

    Woj. Kujawsko-pomorskie: [email protected]

    Woj. Mazowieckie: [email protected]

    Woj. Śląskie: [email protected]

    Woj. Opolskie: [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.