Ta oferta pracy jest nieaktualna od 114 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zespołu

  • Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Swarzędz, Luboń, Śrem, Września, Krotoszyn, Turek, Jarocin, Wągrowiec, Kościan, Koło, Środa Wielkopolska, Rawicz, Gostyń, Chodzież, Szamotuły, Złotów, Oborniki, Pleszew, Trzcianka, Nowy Tomyśl, Kępno, Ostrzeszów, Grodzisk Wielkopolski, Słupca, Wolsztyn, Mosina, Wronki, Rogoźno, Międzychód, Murowana Goślina, Puszczykowo, Opalenica, Kostrzyn, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ASSIDUUS ENERGIA to niezależna firma doradztwa i usług energetycznych,
    którą tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem.
    Jeżeli jesteś osobą aktywną, gotową na zmiany i otwartą na ciekawe projekty, to dołącz do nas i wybierz swoją ścieżkę kariery. Cenimy sobie ambicję oraz chęć współpracy i rozwoju. Chcemy, aby nasi Pracownicy budowali swoją bezpieczną przyszłość i finansową niezależność.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    KIEROWNIK ZESPOŁU
    Miejsce pracy: cała Polska

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie zespołem sprzedażowym,
    • Rekrutacja kandydatów do zespołu sprzedażowego,
    • Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych,
    • Planowanie, organizowanie i kontrola pracy podległych Opiekunów Klienta,
    • Dbałość o nawiązanie i utrzymanie dobrych relacji z Klientami,
    • Promowanie usług oraz produktów z oferty firmy,
    • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

    Od idealnego Kandydata oczekujemy:

    • Wykształcenia minimum średniego,
    • Doświadczenia w sprzedaży (energia elektryczna, gaz, fotowoltaika, oze, telekomunikacja, ubezpieczenia, bankowość) – warunek konieczny,
    • Dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Microsoft Outlook),
    • Gotowości do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności zawodowych,
    • Komunikatywności i otwartości na kontakty z ludźmi,
    • Zdolności przywódczych, negocjacyjnych i interpersonalnych,
    • Optymizmu, entuzjazm i zapału do pracy,
    • Wysokiej kultury osobistej,
    • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów.
    Oferujemy:
    • Atrakcyjne, STAŁE wynagrodzenie w intensywnie rozwijającej się firmie,
    • Motywacyjny system wynagrodzeń (premia od sprzedaży własnej i zarządzanego zespołu),
    • Systematyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
    • Doskonałą atmosferę pracy w doświadczonym oraz ambitnym zespole,
    • Dostęp do profesjonalnego systemu E-learning, wsparcie marketingowe i merytoryczne,
    • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań (telefon, samochód, komputer).

    Kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.
    Prosimy dołączyć do aplikacji poniższą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r o Ochronie Danych Osobowych DzU Nr 133 poz.883.