Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zespołu

Takko Fashion PolskaO firmie

Takko Fashion Polska

Jana Pawła II 2d

Chojnice

Takko Fashion to międzynarodowa sieć sklepów z prawie 1900 placówkami w 17 krajach oferująca modne, niezobowiązujące ubrania dla całej rodziny. Naszym celem jest zagwarantowanie klientom zakupu wysokiej jakości produktów w korzystnej cenie.

W Polsce działamy od 2008 roku.

W związku z rozwojem sieci handlowej poszukujemy:

Kierownika Zespołu

Numer ref.: Proxima Park

Do współpracy chcemy zaprosić prawdziwego lidera, który poprowadzi zespół, nie boi się wyzwań, lubi i dobrze czuje się w obsłudze klienta.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kierownika/ zastępcy kierownika w sieciach handlowych,
  • Nastawienie na obsługę klienta,
  • Entuzjazm i zaangażowanie w działaniu,
  • Orientacja na cel.

Jakie obowiązki na Ciebie czekają:

  • Zarządzanie sklepem zgodnie ze standardami firmy,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Zarządzanie personelem,
  • Motywowanie oraz rozwój kompetencji podległego zespołu,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku sklepu.

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Szkolenia wewnętrzne i warsztaty organizowane podczas spotkań regionu
  • Motywacyjny system premiowy
  • Elastyczne grafiki
  • Konkursy sprzedażowe dla zespołów
  • Zniżki na odzież

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób zgłaszając się do procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Takko Fashion Polska zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Takko Fashion Polska Sp.zo.o. przez okres najbliższych 9 miesięcy.”

Ogłoszenie archiwalne