Administratorem danych osobowych, w zależności od regionu na który następuje aplikacja jest: Woj. Pomorskie i warmińsko-mazurskie: Pośrednictwo Finansowe Robert Stefański, ul. Batorego 1, 84-207 Bojano Woj. Wielkopolskie: COLUMBUS HANNA MAJDA, Newtona 8a\34, 62-161 Poznań Woj. Kujawsko-pomorskie i łódzkie: Pośrednictwo Finansowe Jacek Borkowski ul. Kossobudzkiego 5/100 09-400 Płock Woj. Mazowieckie: Teresa Sajewska ul. Śmiała 1/3 m 12, 01-523 Warszawa Woj. opolskie i dolnośląskie: D.B.Marszałek,49-305 Brzeg, ul. Żeromskiego 20/3 Woj. małopolskie, śląskie: EWA LEJMAN, ul. Gromadzka 49D, 40-771 Katowice Na podstawie przepisu prawa możemy przetwarzać dane osobowe w celu wykonania czynności niezbędnych w celu przeprowadzenia oceny osób pragnących nawiązać współpracę z administratorem danych lub z innym podmiotem za pośrednictwem administratora, w tym weryfikacji kompetencji. Podanie nam danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu niezbędnego do nawiązania współpracy. Dane osobowe będziemy przetwarzać w czasie niezbędnym do realizacji procesu wyboru podmiotu do podjęcia współpracy. Jeżeli została udzielona odrębna zgoda, dane będą przetwarzane także w toku przyszłych procesów wyboru podmiotu do podjęcia współpracy. Możemy przekazać dane osobowe podmiotom, które świadczą dla nas usługi niezbędne do wykonania umowy a także podmiotom trzecim, które będą zainteresowane nawiązaniem współpracy z osobami, które przeszły proces wyboru podmiotu do podjęcia współpracy. Osoba, której dane przetwarzamy ma prawo: dostępu do danych, poprawiania danych, przenoszenia danych, wycofania zgody na przetwarzanie, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia swoich danych, wyrażenia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania danych. Wycofanie zgody na przetwarzanie nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych, zanim ta zgoda została wycofana. Osoba, która udostępnia nam swoje dane ma prawo zgłosić skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pytania związane z przetwarzaniem przez nas danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: Woj. Pomorskie i warmińsko-mazurskie: [email protected] Woj. Wielkopolskie: [email protected] Woj. Kujawsko-pomorskie i łódzkie: [email protected] Woj. Mazowieckie: [email protected] Woj. Opolskie i dolnośląskie: [email protected] Woj. Małopolskie, śląskie: [email protected]
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zespołu do Działu Biura Sprzedaży

Metlife IIO firmie

  • Brześć Kujawski, Bydgoszcz, Ciechocinek, Grudziądz, Inowrocław, Rypin, Solec Kujawski, Świecie, Toruń, Tuchola, Żnin, Brodnica, Chełmno, Lipno, Nakło nad Notecią, Włocławek, Dobrzyń nad Wisłą, Kowalewo Pomorskie

  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 19 sie 2021
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie zespołu sprzedażowego

  • wsparcie, mentoring i szkolenia przedstawicieli celem osiągania założonych celów biznesowych.

  • rekrutacja i wdrożenie nowych członków zespołu

  • dbanie o rozwój i motywację zespołu

Nasze wymagania

  • szukamy ambitnych i przedsiębiorczych kandydatów z doświadczeniem lub chcących je zdobyć

  • posiadających łatwość w nawiązaniu i utrzymaniu relacji

  • z wykształceniem min. średnim

  • otwartych na nowe wyzwania

  • kreatywnych w działaniu

To oferujemy

  • Współpracę w ogólnopolskim środowisku w atmosferze wsparcia

  • Atrakcyjne dochody (składające się z podstawy, premii i bonusów)

  • Zadaniowy czas pracy (nie wymagamy 40h tygodnia pracy)

  • Przejrzystą i realną ścieżkę rozwoju kariery zawodowej

  • Szeroki pakiet szkoleń (inwestycja w rozwój to nasz priorytet)

  • Dodatkowe benefity (np. pakiet medyczny, karta multisport, ubezpieczenie grupowe)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • członkostwo w prywatnych klubach

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Metlife II

Od ponad 150 lat rozwijamy się na świecie i w Polsce, Zapewniamy naszym Klientom profesjonalne wsparcie gdy zdrowie zawodzi oraz bezpieczeństwo każdego dnia. Tworzymy najlepsze produkty, których nasi Klienci potrzebują.

Dołącz do nas - zespół Metlife

Przewiń do profilu firmy