Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zespołu do Działu Biura Sprzedaży

Metlife II

  • Chorzów, Katowice, Rybnik, Tychy, Zabrze, Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Gliwice

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie zespołu sprzedażowego

  • wsparcie, mentoring i szkolenia przedstawicieli celem osiągania założonych celów biznesowych.

  • rekrutacja i wdrożenie nowych członków zespołu

  • dbanie o rozwój i motywację zespołu

Nasze wymagania

  • szukamy ambitnych i przedsiębiorczych kandydatów z doświadczeniem lub chcących je zdobyć

  • posiadających łatwość w nawiązaniu i utrzymaniu relacji

  • z wykształceniem min. średnim

  • otwartych na nowe wyzwania

  • kreatywnych w działaniu

To oferujemy

  • Współpracę w ogólnopolskim środowisku w atmosferze wsparcia

  • Atrakcyjne dochody (składające się z podstawy, premii i bonusów)

  • Zadaniowy czas pracy (nie wymagamy 40h tygodnia pracy)

  • Przejrzystą i realną ścieżkę rozwoju kariery zawodowej

  • Szeroki pakiet szkoleń (inwestycja w rozwój to nasz priorytet)

  • Dodatkowe benefity (np. pakiet medyczny, karta multisport, ubezpieczenie grupowe)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • członkostwo w prywatnych klubach

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Metlife II

Od ponad 150 lat rozwijamy się na świecie i w Polsce, Zapewniamy naszym Klientom profesjonalne wsparcie gdy zdrowie zawodzi oraz bezpieczeństwo każdego dnia. Tworzymy najlepsze produkty, których nasi Klienci potrzebują.

Dołącz do nas - zespół Metlife

Przewiń do profilu firmy