Kierownik Zespołu Doradców ds. Żywienia Zwierząt Hodowlanych

EKOPLON spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • Kierownik / Koordynator
EKOPLON to wiodący producent innowacyjnych nawozów dolistnych oraz nowoczesnych środków żywienia zwierząt. Od 30-tu lat aktywnie wspieramy i spełniamy oczekiwania przedsiębiorców działających na rynku rolniczym w kraju i za granicą.

Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Region północny: województwa łódzkie, wielkopolskie, mazowieckie
Region południowy województwa: małopolskie, podkarpackie, śląskie

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie zespołem Doradców ds. Żywienia Zwierząt (5-8 osób),
  • Wspieranie Doradców ds. Żywienia Zwierząt w realizacji bieżących celów biznesowych (KPI),
  • Realizację działań ukierunkowanych na rozwój kompetencji podległego zespołu,
  • Współtworzenie strategii sprzedaży produktów i wdrażanie jej na podległym terenie,
  • Zapewnienie odpowiedniego serwisu około sprzedażowego dla Klientów firmy,
  • Tworzenie raportów i analiza na potrzeby Działu Handlowego,
  • Udział w projektach ogólnofirmowych

Wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie w pracy w firmach o podobnym profilu (produkcja i dystrybucja środków żywienia zwierząt),
  • Doświadczenie we współpracy z fermami drobiu będzie dodatkowym atutem
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym – zarządzanie zespołem handlowym,
  • Nastawienie na pracę zespołową: od budowania zespołu do uzyskania rezultatu zespołowego,
  • Wykształcenie wyższe – mile widziane kierunkowe: zootechniczne lub pokrewne,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz relacji biznesowych,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Praktycznej znajomość MS Office

Co oferujemy pracownikom?

  • Pracę w polskiej firmie
    z branży paszowej na stabilnych warunkach zatrudnienia: umowę
    o pracę na pełen etat,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
  • Ubezpieczenie grupowe - oferta dla Pracownika i członka Rodziny
  • Samochód służbowy (klasa średnia Ford – także do użytku prywatnego) Służbowy niezbędna narzędzia pracy laptop, tablet i telefon
  • Nagrody dla najlepszych pracowników
  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej obejmującej Pracownika i jego Rodzinę

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy