Ta oferta pracy jest nieaktualna od 166 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik zespołu ds. branży hydrotechnicznej

  • Sopot, pomorskie
  • Kierownik
  • 08.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupę NDI tworzą spółki specjalizujące się w organizacji i realizacji projektów inwestycyjnych w obszarze budownictwa, energetyki oraz hydrotechniki. Na rynku funkcjonujemy od 1991 roku. Ofertę NDI wyróżnia duża różnorodność realizowanych projektów, elastyczność działania oraz doświadczenie w prowadzeniu prac budowlanych w praktycznie każdej formule.

    Podstawę naszej działalności stanowi budownictwo: kubaturowe oraz infrastrukturalne – w tym także projekty hydrotechniczne. Z powodzeniem działamy zarówno na rynku zamówień publicznych, jak i prywatnych.

    Prowadzimy także własne projekty deweloperskie, w których inwestorem bądź współinwestorem są spółki celowe tworzone w ramach grupy.

    NDI jest dwukrotnym laureatem Diamentów Forbesa, Pracodawcą Roku w Budownictwie, Regionalnym Liderem Innowacji i Rozwoju.

    W związku z intensywnym rozwojem i planowanymi projektami aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    nr ref.: PR/KH2/1117
    Miejsce pracy: Sopot

    ZAKRES ZADAŃ

    • Nadzór nad procesem przygotowania dokumentacji technicznej (budowlanej, zamiennej oraz wykonawczej) na wszystkich etapach realizacji projektu
    • Nadzór nad terminowym i kompleksowym przygotowaniem dokumentacji technicznej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
    • Koordynacja procesu uzyskiwania decyzji administracyjnych, pozwoleń, autoryzacji, uzgodnień
    • Koordynacja procesu przygotowania umów i aneksów
    • Ścisła współpraca z zespołem projektowym
    • Kontrola i monitorowanie kosztów wynikających z dokumentacji technicznej w odniesieniu do budżetu oraz założeń kontraktowych
    • Kontrola jakości wykonania oraz podejmowanie działań podnoszących poziom jakości wykonywanych prac
    • Koordynacja procesu ofertowania w zakresie wyboru podwykonawców usług oraz negocjacje warunków umów
    • Koordynacja procesu wykonania przyłączy zewnętrznych w zakresie uzgodnień oraz pozwoleń

    PROFIL KANDYDATA

    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek budownictwo)
    • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku przy realizacji projektów budowlanych
    • Znajomość przepisów Prawa Budowlanego oraz umiejętność praktycznego ich stosowania
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym - warunek konieczny
    • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
    • Umiejętność obsługi programu AutoCad będzie stanowiło dodatkowy atut
    • Umiejętność obsługi programu MS Project będzie stanowiło dodatkowy atut
    • Odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu
    • Nastawienie na realizację celów oraz dobra organizacja pracy

    OFERTA

    • Praca pełna wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Samodzielność działania oraz możliwość rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu zadań
    • Przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów

    Zapraszamy do składania aplikacji  (CV) za pomocą przycisku Aplikuj wraz z zaznaczonym numerem referencyjnym.

    Prosimy o załączenie do dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).".

    Dziękujemy za przesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
    Dołącz do nas
    www.ndi.com.pl