Logo Pracuj.pl

Kierownik zespołu ds. kadr i płac

WARSAW ACCOUNTING PARTNERS sp. z o.o.O firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

WARSAW ACCOUNTING PARTNERS sp. z o.o.

Stefana Okrzei 1A

Praga-Północ

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie merytorycznie i organizacyjnie podległego zespołu 4 specjalistów ds. kadr;
  • Nadzór nad terminowym realizowaniem zadań i zgłoszeń kadrowych przez podległy zespół;
  • Obsługa programów kadrowo-płacowych (Optima, Płatnik);
  • Obsługa kadrowo – płacowa pracowników i zleceniobiorców
  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej, akt osobowych, ewidencji czasu pracy,
  • Przygotowanie dokumentacji związanej z nawiązaniem, przebiegiem i rozwiązywaniem stosunku pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Naliczenie wynagrodzeń oraz innych świadczeń
  • Sporządzanie deklaracji PIT, ZUS, PFRON
  • Przygotowanie dokumentacji i doradztwo dla klientów w zakresie delegowania pracowników oraz zatrudniania

Nasze wymagania

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Doświadczenie w biurze rachunkowym będzie atutem,
  • Doświadczenie w obsłudze klienta rosyjskojęzycznego będzie atutem.
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość poszerzania swoich kompetencji i rozwoju w ramach struktury firmy;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach;
  • komfortowe warunki pracy;
  • prywatna opieka medyczna Allianz;
  • pyszna kawa / herbata;
  • spotkania integracyjne.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

O nas

Warsaw Accounting Partners działa na polskim rynku od 5 lat.

Nasze biuro rachunkowe obsługuje ponad 400 klientów i jest liderem w Polsce w segmencie międzynarodowym.

Obecnie zespół składa się z około 30 pracowników. Są to działy księgowości, kadr i administracji. Posługujemy się co najmniej czterema językami: polskim, ukraińskim, rosyjskim i angielskim. Każdy członek zespołu ma możliwość awansu w strukturach firmy.Wszyscy pracownicy otrzymują prywatne ubezpieczenie zdrowotne (Allianz). Grafik uwzględnia możliwość pracy hybrydowej. Inwestujemy w kursy i programy szkoleniowe dla naszych pracowników. Doceniamy profesjonalizm i wzajemną koleżeńską pomoc. Mamy bardzo przyjazną atmosferę w biurze.

Dołącz do nas!

Kierownik zespołu ds. kadr i płac, Stefana Okrzei 1A, Praga-Północ, Warszawa