Oferta pracy

Kierownik Zespołu ds. Marketingu i PR

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracą zespołu oraz rozwijanie podległych pracowników,

  • Wdrażanie i czynny udział w kreowaniu strategii marketingowej i PR,

  • Planowanie długoterminowego budżetu marketingowego oraz monitorowanie jego wykorzystania,

  • Planowanie i realizacja działań marketingowych (w tym e-marketingowych i social media),

  • Analizowanie, optymalizacja i ocena efektywności prowadzonych działań (z wykorzystaniem GA, Brand24),

  • Analiza rynku dla określania szans rynkowych i kierunków rozwoju,

  • Koordynowanie projektów na styku marketingu i sprzedaży (automatyzacja marketingu),

  • Kreowanie treści na stronę www,

  • Dbanie o wizerunek uczelni.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem w zakresie marketingu,

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie przygotowywania i efektywnej realizacji media planów,

  • Nastawienie na realizację celów,

  • Zdolności analityczne,

  • Umiejętność sprawnego organizowania pracy własnej oraz zespołu,

  • Łatwość budowania efektywnych relacji biznesowych,

  • Umiejętność prowadzenia projektu oraz realizacji kilku projektów jednocześnie,

  • Wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat,

  • Współpracę i wsparcie zespołu tworzącego kreatywne środowisko pracy,

  • Dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa,

  • Możliwość podjęcia studiów podyplomowych na preferencyjnych warunkach,

  • Wyzwania i możliwość wdrażania aktualnych trendów,

  • Możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych (opieka medyczna, Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie na życie Generali),

  • Dodatkowe dni wolne w roku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

TEB Akademia sp. z o.o. to założyciel największej w Polsce grupy uczelni niepublicznych – Wyższych Szkół Bankowych i Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu.

Siłą TEB Akademii są ludzie, ich talenty i ambicje.

To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Odnoszą sukcesy, uczą się na błędach, nigdy nie nudzą się w pracy.

Przewiń do profilu firmy